Po raz kolejny przychodzi ten moment kiedy głos w Twojej głowie mówi…

 

Czas schudnąć!

 

Jednocześnie przypominasz sobie wszystkie dotychczasowe próby, które z mniejszym lub większym skutkiem zawsze zawracały Cię do punktu początkowego… Czasami nawet z naddatkiem…

Dieta cud... To coś dla mnie...

Problem w tym, że chociaż idea i pomysł rodzą się w Twojej GŁOWIE Ty zamęczasz CIAŁO po pierwsze restrykcyjnymi dietami, po drugie niesmacznymi posiłkami i po trzecie (o zgrozo) katorżniczymi treningami!

 

Chociaż większości z tych działań i zabiegów nie lubisz wiesz, że “tak trzeba” bo “tak robią inni”.

 

Jeżeli nawet osiągasz sukces, jest on chwilowy. Mija określony czas i… wszystko wraca do normy. Czyli do punktu wyjścia. Podsumowując, w perspektywie ostatecznego efektu nie zyskujesz NIC (poza kilkoma kilogramami naddatku).

Twoja dieta cud często kończy się tak...?

Już dziś możesz dołączyć do SPECJALISTYCZNEGO PROGRAMU: Od “chcenia” do “zgubienia”!

 

Program ma na celu odmienić to co w GŁOWIE aby to co w CIELE było realne do zrobienia! Innymi słowy – jeżeli planujesz odmienić swoje ciało, musisz odmienić swoje nawyki, cele, przekonania, a nawet zbudować nową tożsamość! Tożsamość siebie jako osoby, która nareszcie jest szczupła!

 

Dodatkowo, proces odchudzania przestanie być dla Ciebie problemem!

 

Każda zmiana zaczyna się od głowy – Tobie wystarczy 8 spotkań terapeutycznych aby wprowadzić trwałą zmianę w swoim życiu.

 

Na efekty będziesz czekać bardzo krótko…

"Wsuwa co chce i jest chuda...?" Też tak chcę!

Dalej nie jesteś przekonana…? Zerknij na zdjęcie powyżej. To moja Żona i… jednocześnie moja klientka! Nigdy nie była otyła, jednak w pewnym momencie jej życia też miała problem z odżywianiem, który  wymknął się z pod kontroli. Tymczasem cieszy się taką figurą jak na zdjęciu powyżej. I wcale nie odmawia sobie swojej ulubionej pizzy i czerwonego wina! Udowodniła, że się da!

procent szans na powodzenie zależy tylko od Twojej głowy...
0

Już dziś dołącz do programu i SCHUDNIJ SKUTECZNIE w 2020 ROKU! Niech nowa waga zostanie z Tobą na zawsze! Napisz do nas i zapisz się na pakiet 8 sesji i jednocześnie 12 godzin terapii, dzięki którym zyskasz nowe nawyki, przekonania i wartości, dzięki którym proces odchudzania będzie łatwy i przyjemny!

 

Czekamy na Ciebie! Napisz już dziś!

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

    Wpadnij na naszego facebooka! Znajdziesz tam wiele ciekawych informacji!