Hipnoza i hipnoterapia
- Warszawa -

Hipnoza Warszawa – Hipnoterapia Warszawa – Terapia Warszawa – Hipnoza

Jeżeli teraz potrzebne Ci są hipnoza bądź hipnoterapia – doskonale trafiłeś. Inżynieria Umysłu jest miejscem gdzie skutecznie i profesjonalnie poradzimy sobie z Twoimi wszystkimi problemami.

Sesje prowadzimy w: Punkt Pełni, Ptasia 2/48, Warszawa.

0
% Twojej szansy na wyleczenie wszelkich problemów już teraz

Tymczasem, pełna procedura w której wykorzystywana jest hipnoza i hipnoterapia zapewnia niemalże 100% skuteczność leczenia! I to wszystko w samym centrum stolicy!

5/5

“Hipnoza na pewno działa cuda” twierdzą nasi klienci. Po pierwsze pozwala zupełnie pozbyć się problemów zaledwie po kilku sesjach. Dalej, po drugie, dzięki tej formie terapii klienci uzyskują nową, lepszą jakość życia. Po trzecie, otwierają się na nowe i zaczynają żyć. Co najważniejsze – żyć pełnią życia!

HIPNOZA w badaniach! warszawa

Przede wszystkim, dane statystyczne wykazujące skuteczność hipnoterapii w porównaniu do psychoanalizy i terapii behawioralnej.

  • Hypnotherapy: – 93% skuteczności po 6 sesjach.
  • Behavior Therapy: – 72% skuteczności po 22 sesjach.
  • Psychoanalysis: – 38% skuteczności po 600 sesjach*.

Co najważniejsze, ponad 75% osób, poddających się naszej terapii zauważyło pozytywną zmianę już po drugiej sesji. Ponadto, u osób decydujących się na cykl czterech spotkań całkowite wyeliminowanie problemu zanotowaliśmy u ponad 90% klientów. W skrócie – 4 spotkania to 90% skuteczności!!!

Podsumowując, ważnym aspektem skuteczności terapii w której wykorzystywana jest hipnoza i NLP jest bezpośrednia praca z podświadomością.

* Hypnosis Comparison Study: Psychotherapy: Theory, Research and Practice (Spring, 1970), Alfred A. Barrs, Ph.