Facebook? Instagram? Youtube? Tak, tak, tak… Innymi słowy, nasze dobrze znane i kochane media społecznościowe!

Facebook służy do codziennej komunikacji. Dlatego często znajdziecie w nim myśli, które krążą w Inżynierii umysłu. Co najważniejsze w końcu znajdują ujście i trafiają do Was w postaci postów!

Instagram to okienko do oglądania Inżynierii Umysłu “od kuchni”. Innymi słowy – jest tam rodzina, czas wolny, to co “inżynierowie” robią poza pracą.

Youtube daje nam możliwość pokazania Wam w wizualny sposób poukładanych myśli. Dlatego przede wszystkim na kanale Inżynierii będą gościć filmy, które będą ze sobą niosły po pierwsze przesłanie, po drugie morał po trzecie jakąkolwiek wartość, którą będziecie mogli zastosować w życiu.

media społecznościowe <3

Zaglądajcie do nas kiedy tylko możecie, nie tylko dlatego, że możecie nas “podglądać”. Co najważniejsze, możecie się wiele nauczyć, a my chcemy Wam wiele przekazać. Po pierwsze mamy dla Was potężną dawkę tematów rozwojowych. Dalej, po drugie, dajemy Wam szerszą perspektywę nowych możliwości. Po trzecie, co najważniejsze, jesteśmy po to aby pomagać rozwiązać Wasze problemy na zawsze. Podsumowując – jesteśmy dla Was.