pakiet gold pakiet gold

W ramach pakietu GOLD otrzymujesz:

  • 10 indywidualnych sesji rozwojowych
  • selektywnie dobrane ćwiczenia celem przyspieszenia efektów Twojej zmiany
  • stały kontakt mailowy pomiędzy sesjami
  • 5 darmowych konsultacji mailowych do wykorzystania po zakończeniu terapii
  • 2 spotkania „w terenie” celem przetestowania i dopracowania nabytych umiejętności (np. case – pewność siebie w kontaktach z innymi -> wieczorne wyjście do pubu/baru + testowanie umiejętności z analizą i wnioskami w czasie rzeczywistym)
  • metamorfoza wizerunkowa – sugestie od wizażystki i stylistki (dodatkowe możliwości: wymiana garderoby, wizaż, doradztwo zakupowe przy „uzupełnianiu szafy”)

Pakiet GOLD oferuję Ci możliwość odbycia dziesięciu 1,5 godzinnych spotkań terapeutycznych.

Przede wszystkim , w zależności Twojego zapotrzebowania i istoty problemu otrzymasz kombinację wielu skutecznych narzędzi z wielu dziedzin. Na przykład: coachingu, neurolingwistycznego programowania, terapii poznawczo behawioralnej oraz hipnoterapii.

Innymi słowy podczas 15 godzin terapii odbędziesz niezwykłą podróż i przemianę, która zostanie z Tobą na zawsze i odmieni Twoje życie w zdrowy, bezpieczny i przede wszystkim skuteczny sposób. Co więcej, będziesz mieć unikatową szansę na to aby po pierwsze – odmienić nie tylko swoje życie ale i wizerunek! Po drugie, w towarzystwie profesjonalnego terapeuty dowiesz się jak zastosować nabyte umiejętności interpersonalne w życiu codziennym. Po trzecie, razem z nami otworzysz się na nowe możliwości i kontakty, które w przyszłości mogą zbudować dla Ciebie most do NOWEGO, LEPSZEGO życia! Inżynieria Umysłu chętnie przeprowadzi Cię za rękę na drugą stronę sielankowej codzienności!

Dzięki Inżynierii Umysłu rozgryziesz własne problemy, potrzeby i życiowe zawirowania. Nauczymy Cię zamieniać gorzkie i kwaśne doświadczenia na takie, które są dla Ciebie przyjemne! Potem, dowiesz się jak smakować życia, aby zawsze miało słodki smak!

Podsumowując, masz tylko jedno życie. Pomożemy Ci przeżyć je jak należy.

Wpadnij na naszego facebooka! Znajdziesz tam wiele ciekawych informacji!