//
 

Inżynieria umysłu

“Prawdziwa decyzja jest mierzona poprzez fakt podjęcia nowego działania. Jeśli nie ma działania – tak naprawdę nigdy nie podjąłeś decyzji.” – Tony Robbins.

PROGRAM KOMPLETNA TRANSFORMACJA

kompletna transformacja
TERAPIA COACHING HIPNOTERAPIA TERAPIA COACHING HIPNOTERAPIA

KOMPLETNA TRANSFORMACJA

Miewasz czasem wrażenie, że coś jest nie tak, jak być powinno?

Niektóre działania nie przynoszą spodziewanej satysfakcji, a pewne obszary Twojego życia potrzebują zauważalnej naprawy?

Masz poczucie, że koleje Twojego losu nie znajdują się na właściwym dla Ciebie torze?

Czujesz, że potrzebujesz konkretnej, trwałej i dużej zmiany?

Jeśli tak – doskonale trafiłeś.

Oferujemy Ci Program Kompletnej Transformacji, w ramach którego, przez 10 miesięcy regularnych spotkań, doświadczysz przemiany, która odmieni Twoje życie raz na zawsze.

Na czym to polega?

TERAPIA COACHING HIPNOTERAPIA TERAPIA COACHING HIPNOTERAPIA

Znasz pojęcie „tabula rasy”? W psychologii i filozofii pojęcie to wyraża pogląd, że wszelka wiedza pochodzi wyłącznie z doświadczenia, a umysł pozbawiony doświadczeń jest „niezapisany”. W ramach Programu Kompletnej Transformacji, doświadczysz uwalniającego katharsis, dzięki czemu, zapisana Twoimi osobistymi trudnymi przeżyciami karta, zostanie skutecznie „oczyszczona”. W efekcie, trudne i/lub bolesne doświadczenia już nigdy nie będą miały wpływu na Twoje emocje, myśli i działania. Następnie, na czystej już karcie Twojego istnienia, przy pomocy terapeuty naszkicujesz unikatowy, spełniający Twoje oczekiwania konstrukt życia. Aby iść zgodnie z konstruktem pewnie i śmiało, zostaniesz wyposażony w metody, techniki i narzędzia, które w każdej sytuacji, umożliwią Ci wybór bezpiecznej i pewnej decyzji.

 

Jak bardzo jesteś gotowy na to,aby wreszcie zacząć żyć tym życiem,

o którym marzyłeś, marzysz lub będziesz marzył?

W ramach Programu Kompletnej Transformacji otrzymasz:

TERAPIA COACHING HIPNOTERAPIA TERAPIA COACHING HIPNOTERAPIA
TERAPIA COACHING HIPNOTERAPIA TERAPIA COACHING HIPNOTERAPIA

Na ile jesteś gotów, aby przystąpić do

Twojego Programu Kompletnej Transformacji?

SOR TERAPEUTYCZNY czyli CHIRURGIA TWOJEGO UMYSŁU to proces, podczas którego dokonywana jest reorganizacja mózgu. W trakcie procesu, obciążające dotąd treści emocjonalne są na nowo kształtowane, aby następnie zostać ponownie połączone z mechanizmami przepracowującymi je poznawczo. Przebudowa zachodzi na poziomie podświadomym. Dzięki temu, zmianom ulegają przekonania (w tym niektóre przekonania tożsamościowe), powstają nowe umiejętności, zwiększa się wachlarz możliwych zachowań oraz ulega poszerzeniu o nowe aspekty wgląd w otaczające środowisko.

SOR TERAPEUTYCZNY to katharsis, czyli oczyszczenie historii Twojego życia w obszarze wszelkich obciążających i trudnych dla Ciebie doświadczeń.

REHABILITACJA TERAPEUTYCZNA czyli INŻYNIERIA TWOJEGO UMYSŁU to proces, podczas którego konstrukt Twojego życia zostaje doposażony. W trakcie procesu, brakujące zasoby zostają uzupełnione, a te działające niewłaściwie, zaprogramowane na nowo. Przebudowa zachodzi na poziomie świadomym. W efekcie, zostajesz uzbrojony w nowy zestaw wzmacniających Cię przekonań oraz nacechowaną pozytywnie tożsamość. Dzięki nim, z łatwością przyswajasz budujące umiejętności, pewnie realizujesz korzystne dla Ciebie zachowania i zaczynasz patrzeć na świat w jaśniejszych, szczęśliwszych barwach.

REHABILITACJA TERAPEUTYCZNA to zapełnienie oczyszczonej historii Twojego życia nowymi celami, pragnieniami i marzeniami, które warte są każdej ceny.

Coaching jest to interaktywny proces rozwoju jednostki oraz zespołu. Dlatego zajmuje się tworzeniem i wspieraniem mechanizmów decyzyjnych jednostki z użyciem metod psychologicznych.

Ponadto, za pomocą narzędzi coachingowych sam jesteś w stanie “poprawiać” swoje życie jeszcze długo po zakończeniu terapii. Przede wszystkim już zawsze będziesz wiedział jak zidentyfikować swój problem, odnaleźć jego źródło i zmienić go w zarodku, aby miał na Ciebie jedynie neutralny wpływ.

Hipnoterapia to psychoterapia (przeprowadzanie Klienta przez procesy terapeutyczne) w stanie transu. Podczas sesji terapeutycznej zostaniesz wprowadzony w trans hipnotyczny – stan rozluźnienia ciała i umysłu. Jest to stan całkowicie naturalny występujący między innymi w trakcie pierwszej fazy snu.

Podczas transu Twój umysł wykazuję wzmożoną aktywację fal mózgowych – niskich fal alfa i wysokich fal theta. Podczas tego stanu jesteśmy w stanie odnaleźć źródło Twoich problemów, naprawić je i Cię od nich uwolnić w pełni bezpieczny sposób. Dodatkowo, dzięki pracy z Twoją podświadomością, odnajdujemy pozytywną intencję Twojego zachowania, które chcesz zmienić/zmodyfikować. W efekcie terapii, Twoja intencja zostaje nienaruszona. Zmianie ulega “niewygodne” zachowanie, które dobrane na nowo, jest dla Ciebie bezpieczne i ekologiczne. Wszystko to sprawia, że hipnoterapia jest jedną z najskuteczniejszych metod stosowanych w psychoterapii.

Skrót NLP oznacza Neurolingwistyczne Programowanie. NLP to uporządkowany zbiór technik komunikacji oraz metod pracy z wyobrażeniami. Istotą NLP jest tworzenie oraz modyfikowanie wzorców postrzegania i myślenia u ludzi.

NLP pozwala zbadać strukturę, formę i kształt danej rzeczywistości. Tym samym, umożliwia określenie kształtu i formy subiektywnej rzeczywistości danej jednostki X. Dzięki temu, można “zmapować” wszystkie działania i kroki osoby, która zdołała osiągnąć sukces, zrealizować założone cele, pragnienia i marzenia.

NLP można również wykorzystywać do poprawy konkretnych płaszczyzn życia poprzez zmianę nie ekologicznych nawyków i przyzwyczajeń i zastępowania ich pozytywnymi/budującymi. Tym samym, stosując techniki NLP można w prosty sposób osiągać zadowolenie w życiu prywatnym i zawodowym bez konieczności przewracania życia “do góry nogami”.

Dlaczego warto skorzystać z Programu?

TERAPIA COACHING HIPNOTERAPIA TERAPIA COACHING HIPNOTERAPIA

„Spełnione marzenia nie mają ceny! W nieznane wejdź, odważnym bądź, za tajemnicą idź. Skuteczność jest miarą prawdy. Jeżeli człowiek nie jest w życiu skuteczny to znaczy, że prawda którą się posługuje jest nieaktualna, i trzeba ją zmienić”. – Jacek Walkiewicz

5/5

Program Kompletnej Transformacji, to 10 miesięcy Chirurgii i Inżynierii Twojego Umysłu.

JEDYNY TAKI PROGRAM W POLSCE

OKOŁO 45 GODZIN SESJI

10 MIESIĘCY REGULARNYCH SPOTKAŃ

2 TERAPEUTÓW DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

STAŁY KONTAKT I MENTORING

Jak tworzony jest Program Kompletnej Transformacji?

Program Kompletnej Transformacji to program indywidualny. Oznacza to,  że narzędzia, techniki i metody dobieramy indywidualnie do Ciebie!

Zobacz jak zrobiliśmy to w przypadku Adama:

HIPNOTERAPIA
43%
COACHING
28%
NLP
17%
DODATKOWE ELEMENTY (M.IN. MENTORINGU, PSYCHOLOGII PROCESU, TERAPII: GESTALT, TPB, RODZIN)
12%

Adam potrzebował konkretnej pracy z trudnymi dla niego, stale “wymykającymi się spod kontroli” emocjami (m.in. złość, żal, frustracja). Rozpracowaliśmy również kilka lęków (m.in. lęki społeczne: przed oceną, odrzuceniem, porażką). Po SORze, przeszliśmy do REHABILITACJI. Adam otrzymał techniki bezpiecznego rozładowywania emocji, oraz przepis na właściwą komunikację. Nauczył się asertywnie wyrażać swoje zdanie i wychodzić “cało” z konfrontacji. W ramach mentoringu biznesowego, wspólnie wymyśliliśmy kilka nowych produktów oraz strategie ich wdrożenia w prowadzonej przez niego firmie. Opracowaliśmy i “zasialiśmy” w jego głowie długofalowe cele, zarówno w obszarze prywatnym jak i zawodowym jego życia. Po 10 miesiącach, większość “ziaren” zaczęła piąć się w górę i wrastać. Gdy kończyliśmy terapię, Adam sam powiedział, że “jego życie nareszcie kwitnie”.

Jak myślisz? Jak wyglądałoby Twoje życie po tak intensywnym i skutecznym Programie?

Inaczej działaliśmy w przypadku Małgorzaty:

HIPNOTERAPIA
25%
COACHING
38%
NLP
26%
DODATKOWE ELEMENTY (M.IN. MENTORINGU, PSYCHOLOGII PROCESU, TERAPII: GESTALT, TPB, RODZIN)​
11%

Małgorzata często bywała smutna. Dodatkowo, cierpiała na wypalenie zawodowe. Po przepracowaniu z nią kluczowych emocji (m.in. gniew, poczucie winy, wstyd, smutek) na tapet zostały wzięte bazowe przekonania, w tym przekonania tożsamościowe (m.in. “Jestem gorsza”, “Jestem beznadziejna”, “Nie zasługuję na miłość”). Kiedy udało się “wyczyścić” obciążające Małgorzatę wspomnienia, stany i doświadczenia, po SORze, przyszedł czas na REHABILITACJĘ. Małgorzata zbudowała silne przekonania (m.in. “Jestem wystarczająca”, “Jestem zdolna (tj. posiadam zdolność/możliwość)”, “Kocham siebie”). Przeprowadziliśmy kilkanaście sesji mających na celu dostarczyć Małgorzacie wiedzy, umiejętności oraz narzędzi z zakresu komunikacji, zawierania i podtrzymywania relacji międzyludzkich i siły perswazji. Pozbawiona lęków i blokad Małgorzata, w trakcie trwania Programu dołączyła do lokalnej grupy morsów, gdzie poznała obecnego partnera Pawła. Dodatkowo, w rozmowie z szefem, skutecznie wynegocjowała zmianę działu i podwyżkę rzędu +35% od początkowej stawki. Po zakończeniu Kompletnej Transformacji, stwierdziła, że “wzięcie udziału w Programie, było najlepszą decyzją w jej dotychczasowym życiu”.

 

Jak myślisz? Jakie aspekty Twojego życia zostałyby wzięte na tapet podczas Kompletnej Transformacji?

5/5

KOSZT PROGRAMU KOMPLETNEJ TRANSFORMACJI

→ EXCLUSIVE ←
25000
PLN
DO WYKORZYSTANIA MIN. 43 H W 10 MSC

Nie myśl dłużej o tym, jak bardzo chcesz przywrócić bieg Twojego życia na właściwe tory! To nie Ty czekasz na szczęście. To szczęście czeka na Ciebie!

5/5

Zapisz się już dziś!

Zadzwoń!

662064242 (Angelika)

798 744 870 (Jakub)

Z ogromną ochotą rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości!

Pamiętaj – Twoje szczęście jest w zasięgu ręki! Musisz tylko po nie sięgnąć!

Wpadnij na naszego facebooka! Znajdziesz tam wiele ciekawych informacji!

TWOJA INDYWIDUALNA TERAPIA

terapia coaching szkolenia
TERAPIA COACHING HIPNOTERAPIA TERAPIA COACHING HIPNOTERAPIA

Terapia, Coaching, Hipnoterapia - najwyższa jakość usług dla Ciebie!

WarszawaSiedlce? Gdziekolwiek potrzebujesz pomocy – jesteś w dobrym miejscu.

Jeżeli teraz potrzebna jest Ci skuteczna pomoc – doskonale trafiłeś. Inżynieria Umysłu jest przede wszystkim miejscem, gdzie efektywnie i profesjonalnie poradzimy sobie z Twoimi wszystkimi problemami. Dlatego pełna procedura naszej autorskiej terapii wykorzystuje następujące narzędzia:

 • HIPNOZA MEDYCZNA
 • TECHNIKI NEUROLINGWISTYCZNEGO PROGRAMOWANIA
 • COACHING
 • ELEMENTY TERAPII POZNAWCZO – BEHAWIORALNEJ
 • SZTUKA PERSWAZJI
 • AUTOHIPNOZA
0
PROCENT NASZYCH KLIENTÓW ROZWIĄZUJE KAŻDY PROBLEM W RAMACH
100
SESJI
100
GODZIN TERAPII

        W rezultacie, bez względu na to czy potrzebujesz pomocy związanej z:

 • nałogami,
 • motywacją,
 • przekonaniami
 • nawykami
 • wartościami
 • emocjami
 • relacjami
 • rozwojem osobistym
 • (TU WPISZ SWÓJ PROBLEM)


  Skuteczność terapii, którą dobierzemy indywidualnie do Ciebie, będzie najwyższa. Co najważniejsze, dzięki terapii odzyskasz nową jakość życia, które nabierze nowego sensu i jaśniejszych barw.

Tymczasem poznaj opinie naszych klientów z portalu ZnanyLekarz!

TERAPIA COACHING HIPNOTERAPIA TERAPIA COACHING HIPNOTERAPIA

Wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu!

Podsumowując, nasza autorska TERAPIA wzbogacona została o coaching, techniki NLP, hipnozę medyczną (hipnoterapia), elementy terapii poznawczo – behawioralnej, sztukę perswazji oraz autohipnozę.

 

 

Po pierwsze – co szalenie istotne: jest to terapia krótkoterminowa.

W konsekwencji 94% naszych klientów potrzebuje maksymalnie 8 sesji czyli 12 godzin terapii aby całkowicie pozbyć się problemu.

Konsekwentnie – po drugie: jest to terapia zupełna i skończona.

Dlatego 100% naszych klientów, którzy latami bezskutecznie szukali pomocy u psychologów i psychiatrów, po odbyciu terapii w Inżynierii Umysłu nie potrzebowało szukać pomocy u innych.

Po trzecie – co więcej: jest to terapia niezwykle skuteczna.

W razultacie100% naszych klientów potwierdziło kompletne i całkowite pozbycie się problemu po odbyciu pełnej procedury terapeutycznej.

W rezultacie – po czwarte: jest to terapia gwarantująca permanentną i radykalną zmianę.

Tak – 100% naszych klientów potwierdza odczuwalną poprawę jakości życia zarówno po zakończeniu terapii jak i po miesiącach i latach po jej zakończeniu.

 

 

Co najważniejsze w ramach terapii jesteś w stanie osiągnąć zmianę – za którą idzie nowa, lepsza jakość życia. Innymi słowy, realną, kompletną i oczekiwaną zmianę – metalnie i fizycznie – odczujesz Ty sam!

0
GODZIN SESJI TERAPEUTYCZNYCH

Konsekwentnie przeprowadzamy w ciągu KAŻDEGO MIESIĄCA!

Dlatego zapisz się na terapię już dziś!

Na pewno wiesz, że zasługujesz na szczęście!

Zarezerwuj wizytę już dziś za pośrednictwem portalu BOOKSY lub skontaktuj się z nami telefonicznie: 662064242! Z pewnością znajdziemy najbardziej dogodny dla Ciebie termin!

SZKOLENIA I WARSZTATY DLA FIRM

WIEDZA ROZWÓJ DOŚWIADCZANIE WIEDZA ROZWÓJ DOŚWIADCZANIE

Inżynieria Umysłu - najwyższa jakość wiedzy i umiejętności dla Ciebie!

Szkolenia z Inżynierią Umysłu to połączenie edukacji (education) i rozrywki (entertainment). Tworząc dla Ciebie unikatową treść szkolenia, przede wszystkim dbamy o wysoką jakość edu – tainment. Po to abyś wyszedł ze szkolenia wzbogacony o maksimum wiedzy i umiejętności i jednocześnie, abyś spędził ten czas na dobrej zabawie!

Po pierwsze – eliminujemy nudę! Dlatego, że Twój umysł wyrzuca wszystko to, co nie jest dla niego interesujące.

Po drugie – wiedza, którą otrzymasz zawsze będzie niosła za sobą ćwiczenia i demonstracje. Abyś mógł jej doświadczyć “na własnej skórze”.

Po trzecie – usłyszysz masę fascynujących historii. Dlatego, że nasz mózg KOCHA opowieści! Poznasz tylko te, którymi sam będziesz chciał się w przyszłości podzielić z bliskimi!

Wszystko po to, abyś wiedzę, doświadczenia i umiejętności ze szkolenia zapamiętał w 100%! Dzięki wykorzystaniu naszych niesztampowych metod przekazywania treści, “wchłoniesz” informacje bez mrugnięcia okiem! Co więcej, zostaną automatycznie zakodowane do pamięci długotrwałej!

Zatem inwestycja, którą podejmiesz wybierając nasze szkolenie – zostanie z Tobą na ZAWSZE!

0
% EDUCATION
0
% ENTERTAINMENT
0
% EXPERIENCE

SZKOLENIA SKROJONE NA MIARĘ!

Jesteśmy w stanie opracować i zrealizować szkolenie o wybranej przez Ciebie tematyce. Specjalizujemy się w dziedzinach około rozwojowych, zarządzania zespołem, leadershipu, komunikacji, perswazji, negocjacji, zarządzania stresem itp. Nie ma tematu, który byłby dla nas “ciężki” lub trudny. Podejmiemy się każdego wyzwania. Jeżeli tylko nam zaufasz, możesz mieć pewność i gwarancję doskonale przygotowanego programu i materiału, który zapewni Ci szeroki zasób wiedzy z wybranej przez Ciebie dziedziny!

e - SZKOLENIA

Ponadto przygotowujemy również szkolenia wirtualne! Dzięki doskonale opracowanej treści możesz bez wychodzenia z domu zaserwować zarówno sobie jak i swoim pracownikom praktyczną i teoretyczną wiedzę w pigułce!

Jak tworzymy nasze szkolenia?

Nasze szkolenia to po pierwsze praktyka. To czego się dowiesz, od razu przetestujesz za pomocą swoich wszystkich zmysłów. Dzięki temu będziesz miał pewność, że wszystko rozumiesz w stu procentach i potrafisz zastosować zgodnie z założeniami i procedurami. Dopilnuje tego nie jeden, a DWÓCH trenerów, którzy będą szkolić i działać wspólnie dla większego komfortu grupy!

Stawiamy na wysoką jakość przekazywanej treści. To dzięki ciekawie przedstawionej teorii, będziesz w stanie zrozumieć kontekst i sens danego obszaru wiedzy. Zrobimy co w naszej mocy, aby treść była przekazana w możliwie najbardziej przyjazny i zrozumiały sposób. Możesz spodziewać się masy przykładów i historii z życia wziętych! Co więcej, podczas szkolenia odbędziesz szaloną podróż po emocjonalnym rollercoasterze! Wszystko po to, abyś uczestnicząc w tym magicznym i fascynującym “spektaklu”, poczuł, doświadczył – i przez to zapamiętał możliwie jak najwięcej!

Dla wzbudzenia maksimum Twojej ciekawości, wykorzystujemy najnowsze narzędzia prezentacji treści! Są to między innymi prezentacje whiteboardowe, grafiki, memy, filmy, dźwięki i nagrania. Zawsze zaskoczymy Cię zabawną anegdotą, albo dowcipem, po którym spadniesz ze śmiechu z krzesła! W innej chwili, słuchając wzruszającej metafory, otrzesz dyskretnie łzę wzruszenia. Na naszych szkoleniach, możesz spodziewać się jednego, jedynego braku. A mianowicie, braku NUDY!

Dbamy o to, abyś mógł pochwalić się swoją nowo zdobytą wiedzą za pomocą słów i czynów. Dodatkowo… niech cały świat dowie się, że mając do czynienia z Tobą może liczyć na jakość, fachowość i profesjonalizm. Dlatego zawsze, po każdym naszym szkoleniu otrzymasz ekspercki certyfikat poświadczający zdobycie przez Ciebie umiejętności i wiedzy!

Jednymi z wykorzystywanych przez nas narzędzi są prezentacje whiteboardowe!

Prezentacja do szkolenia: Jak zbudować i wzmocnić poczucie własnej wartości?

Nowa, lepsza jakość szkoleń - specjalnie dla Ciebie!

Przykładowe realizowane przez nas szkolenia

 • Szkolenie z budowania i wzmacniania poczucia własnej wartości.
 • Szkolenie z coachingu pracowników.
 • Szkolenie z zarządzania zespołem.
 • Szkolenie z radzenia sobie ze stresem.
 • Szkolenie z komunikacji.
 • Szkolenie ze sztuki perswazji.
 • Szkolenie ze zręczności językowej.
 • Szkolenie z wydajności w pracy.
 • Szkolenie z relacji.

…oraz wiele wiele innych…

Jaki jest koszt szkolenia?

Zarówno materiały szkoleniowe, zakres wiedzy i ćwiczenia są dobierane indywidualnie do Twoich potrzeb. To przekłada się na ostateczny koszt. Pamiętaj, że na stworzenie dla Ciebie spersonalizowanego szkolenia potrzebujemy troszkę czasu. Dlatego pamiętaj aby dać nam znać wcześniej!

* Koszt szkolenia jest ustalany indywidualnie w zależności od potrzeb klienta.

Masz pytania?!
Zadzwoń! 662064242

Z ogromną ochotą rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości!

Wpadnij na naszego facebooka! Znajdziesz tam wiele ciekawych informacji!

PUNKT INŻYNIERII UMYSŁU – WYNAJEM

WYNAJEM GABINETUDO PRACY WYNAJEM GABINETU DO PRACY WYNAJEM GABINETU DO PRACY

Wynajem gabinetu? Jasne! Zapraszamy do Twojego IDEALNEGO miejsca pracy!

“Punkt Inżynierii Umysłu” to miejsce, w którym każdy kto świadczy usługi w ramach pomocy drugiemu człowiekowi może czuć się swobodnie i bezpiecznie.

 

Zlokalizowany jest w centralnej części miasta Siedlce!

 

Nam – założycielom “Inżynierii Umysłu” brakowało takiego miejsca na mapie Siedlec. Ponadto, męczyły nas horrendalne stawki za wynajem gabinetów. Postanowiliśmy stworzyć komfortową i przyjazną przestrzeń do pracy z klientem, którą dziś, pragniemy współtworzyć również z Tobą.

Czym jest "Punkt Inżynierii Umysłu"?

“Punkt Inżynierii Umysłu” to dwie przytulne sale do pracy indywidualnej, kuchnia z przepyszną kawą i herbatą, schludna łazienka i elegancka poczekalnia.

 

Zadbaliśmy absolutnie o wszystko, co jest Ci potrzebne do pracy z klientem! W ramach współpracy z “Punktem” oferujemy:

 • Gabinet SMART do pracy indywidualnej
 • Gabinet SCORE do pracy indywidualnej
 • Przejrzysty i intuicyjny system rezerwacji gabinetów na portalu BOOKSY.COM
 • Regularną dostawę pysznej kawy/herbaty/środków czystości i higieny
 • Szybki internet WiFi (2,4G oraz 5G)
 • 100% bezpieczeństwa dla Ciebie i Twoich klientów dzięki monitoringowi 24/7
 • Sprzęty i udogodnienia: ekspres kolbowy, dzbanek do filtrowania wody, głośnik bezprzewodowy bluetooth itp.
 • Bezdotykowy (i bezproblemowy!) system odbioru kluczy do “Punktu”! (Dla Twojej wygody – kluczyk jest zawsze na miejscu i czeka na Ciebie w sejfie).

Preferenyjne warunki współpracy? Jasna sprawa!

Prowadząc Inżynierię Umysłu, doskonale wiemy jakie są bolączki wszystkich, którzy w ramach pracy świadczą usługi terapeutyczne.

Dlatego chcemy stworzyć Ci najlepsze możliwe warunki współpracy!

Oferujemy 3 pakiety godzinowe: 10, 20 oraz 30 godzin, do wykorzystania przez 2 miesiące od dnia zakupu.

Bez względu na to jaki pakiet wybierzesz, zawsze zapłacisz TYLKO za godziny, które sam wykorzystałeś!

Nie interesują Cię pakiety? Nie ma problemu! Możesz wybrać konkretne dni w które będziesz mógł swobodnie pracować!

 • Po pierwsze – Wybierasz dogodną dla Ciebie formę.

Przykład: PAKIETY GODZINOWE

⇒ PAKIET – 10 godzin

⇒ WYKUPIONO DNIA – 01.01.2021

⇒ WAŻNY DO DNIA – 01.03.2021

Przykład: DNI/POŁÓWKI DNI

⇒ Każdy PONIEDZIAŁEK miesiąca w godzinach 08:00 – 21:00 (cały dzień) oraz każdy WTOREK miesiąca w godzinach 15:00 – 21:00 (pół dnia)

 • Po drugie – Kontaktujesz się z nami, zgłaszając chęć współpracy (662064242)!

⇒ Otrzymasz od nas wszelkie niezbędne informacje, kody (do klatki oraz sejfu na kluczyk), dane do przelewu za pakiet. Dodatkowo, zapoznamy Cię z regulaminem obowiązującym w “Punkcie”.

 • Po trzecie – Zaczynasz działać!

Każdą sesję terapeutyczną rezerwujesz za pomocą serwisu BOOKSY (za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji na Android/system iOS). Założenie konta i dokonywanie rezerwacji jest DARMOWE.

 

Dokonanie rezerwacji KROK PO KROKU:

 • Odnajdujesz “Punkt” poprzez wpisanie w wyszukiwarce: INŻYNIERIA UMYSŁU – PUNKT
 • Wybierasz dogodną (lub dogodne) dla Ciebie godziny pracy z klientem.
 • Rezerwujesz wizytę! Wybrany gabinet jest dostępny tylko dla Ciebie w zarezerwowanych godzinach!
 • Chwilowy brak klientów? – Spokojnie! Na wykorzystanie pakietu masz AŻ DWA MIESIĄCE! “Zima” w lutym, może oznaczać “wiosnę” w marcu!
 • Nie pamiętasz, który gabinet zarezerwowałeś? – Wszystko w porządku! Możesz to sprawdzić logując się do serwisu lub korzystając z aplikacji!
 • Nie wiesz zostało Ci godzin w pakiecie? – “No problem”! BOOKSY liczą wszystko! Możesz to sprawdzić podliczając godziny samodzielnie w serwisie bądź w aplikacji. Dodatkowo – my również damy Ci znać, kiedy Twój pakiet wygaśnie!

Wszystko super! Ale ILE TO KOSZTUJE?!

PAKIETY? TAK TANIO JESZCZE NIE BYŁO!!!

Pakiet 10H

(25 PLN za 1H)

(22 PLN za 1H)

Do wykorzystania 10H przez 2 miesiące! Kiedy tylko chcesz!

Pakiet 20H

(24 PLN za 1H)

(21 PLN za 1H)

Do wykorzystania 20H przez 2 miesiące! Kiedy tylko chcesz!

Pakiet 30H

(23 PLN za 1H)

(20 PLN za 1H)

Do wykorzystania 30H przez 2 miesiące! Kiedy tylko chcesz!

WYBRANE DNI? NIE MA PROBLEMU!

1 POŁOWA DNIA

 W godzinach: 08:00 – 15:00
 (np. 4x poniedziałek)
Łącznie: 4 x 7h = 28H
 

(17,85 PLN za 1H)

Do wykorzystania 28H przez 1 miesiące! Zawsze o tej samej porze!

2 POŁOWA DNIA

 W godzinach: 15:00 – 21:00
 (np. 4x poniedziałek)
Łącznie: 4 x 7h = 28H
 

(20 PLN za 1H)

Do wykorzystania 28H przez 1 miesiące! Zawsze o tej samej porze!

CAŁY DZIEŃ DLA CIEBIE!

W godzinach: 08:00 – 21:00
 (np. 4x poniedziałek)
Łącznie: 4 x 14h = 56H
 

(17,85 PLN za 1H)

Do wykorzystania 56H przez 1 miesiąc! Zawsze o tej samej porze!

Pospiesz się! “Punkt Inżynierii Umysłu” czeka właśnie na Ciebie!

Dokonaj rezerwacji zanim wszystkie wolne godziny uciekną Ci sprzed nosa!

Zadzwoń TERAZ i umów się na spotkanie!
Zapraszamy na pyszną kawę i omówienie owocnej współpracy!

66 206 42 42 –
Angelika Jarząbek

Do rychłego zobaczenia!

HIPNOTERAPIA, NLP, COACHING

HIPNOTERAPIA HIPNOZA HIPNOTERAPIA HIPNOZA HIPNOTERAPIA HIPNOZA

Hipnoterapia? Hipnoza? - Tak.
To Twoi najskuteczniejsi przyjaciele.
W walce o lepszego Ciebie.

“Kiedy już nauczysz się kierować uczucia i myśli na właściwe tory, spokój ducha i fizyczne zdrowie na pewno przyjdą same.” – Joseph Murphy

Stan transu jest to najbardziej naturalny stan dla każdego człowieka. Być może tego nie wiesz – ale jesteś w transie kilkadziesiąt razy dziennie.

Po pierwsze, w transie Twój umysł się wycisza. W rezultacie – więcej Twojej uwagi jest skierowanej na Ciebie samego.

Po drugie, za pomocą transu zyskujesz dostęp do swojej podświadomości. Tym samym, możesz zmodyfikować i “naprawić” własne wspomnienia, bądź zaszczepić zupełnie nowe!

Po trzecie, zmiany i modyfikacje, których dokonujesz – zachodzą na poziomie podświadomym. Oznacza to, że są programowane w Twoim umyśle od razu! Bez konieczności świadomego ich utrwalania i bez udziału sabotującego proces – Twojego wewnętrznego krytyka.

 

 

0
PROCENT

Taki jest % skuteczności HIPNOTERAPII* w kontekście wprowadzenia trwałej, pozytywnej zmiany w życiu. Aby to osiągnąć potrzeba zaledwie…

0
SESJI

…czyli średnio około 1,5 miesiąca terapii.

Dla porównania, skuteczność*:

 • PSYCHOANALIZY – to 38% po 600 sesjach (średnio 12 latach terapii)
 • TERAPII POZNAWCZO – BEHAWIORALNEJ – to 72% po 22 sesjach (średnio 6 miesiącach terapii)
* Źródło: Badania dr Alfreda A. Barriosa na podstawie badań literatury psychoterapeutycznej
* Dodatkowe informacje z washingtontimes.

W trakcie hipnoterapii wykorzystujemy rodzaj hipnozy stosowany w medycynie oraz w świecie nauki. Został on rozpowszechniony przez autorytetów nowoczesnej hipnozy, Dave’a Elmana i Miltona Hylanda Ericsona.

Podczas sesji terapeutycznej zostaniesz wprowadzony w trans hipnotyczny – stan rozluźnienia ciała i umysłu. Jest to stan całkowicie naturalny występujący między innymi w trakcie pierwszej fazy snu.

hipnoterapia hipnoza
https://indyneurofeedback.com/neurofeedback/what-are-brainwaves-and-why-do-they-matter/

Jak to działa?

Czytając te słowa filtrujesz i skanujesz informacje. Analizujesz treść i poddajesz ją pod swój wewnętrzny system oceny. Jest to możliwe dzięki temu, że Twój mózg, kiedy chłonie i przetwarza wiedzę i informację, działa na częstotliwościach BETA. Jednak, gdyby działał na danych częstotliwościach cały czas kiedy jesteś aktywny – dość szybko okazałoby się, że uległby przeciążeniu i przepracowaniu. Analogicznie, jak w podzespołach zbyt mocno eksploatowanego komputera, któremu nieoczekiwanie przepala się twardy dysk bądź procesor.

 

Twój mózg doskonale wie, w jaki sposób optymalizować swoją pracę. Kiedy tylko jest taka możliwość, w różnych momentach w ciągu dnia, wprowadza Cię w “drobne stany transu”. Po to, aby mógł wtedy odpocząć. Są to między innymi chwile, podczas których się zamyślasz, zapatrzysz w jeden punkt, bądź sytuacje, kiedy robisz coś automatycznie. Zdarzyło Ci się kiedyś szukać w popłochu “zagubionych” kluczy bądź telefonu? Tych kluczy, które chwilę temu samodzielnie odkładałeś? A teraz, nagle… zniknęły? Otóż… Tak na prawdę, nie zniknęły. Świadomie, nie pamiętasz gdzie je położyłeś, bo Twój umysł wykonał daną czynność automatycznie, aby zapewnić sobie chwilowy “reset”. Rzeczywiście, podświadomie doskonale wiesz, gdzie położyłeś swoją zgubę. Dlatego, że podświadomość, posiada wszystkie dane, sytuacje i wydarzenia, których kiedykolwiek doświadczyłeś. Tym samym, praca z podświadomością gwarantuje dotarcie do każdej myśli, intencji i wspomnienia, które ma na Ciebie wpływ. A następnie pozwala na jej zmianę, modyfikację bądź przekształcenie w to, co jest Ci najbardziej w życiu potrzebne.

Pełnia możliwości dla podświadomości!

Podczas transu Twój umysł wykazuję wzmożoną aktywację fal mózgowych – niskich fal alfa i wysokich fal theta. Podczas tego stanu jesteśmy w stanie odnaleźć źródło Twoich problemów, naprawić je i Cię od nich uwolnić w pełni bezpieczny sposób. Dodatkowo, dzięki pracy z Twoją podświadomością, odnajdujemy pozytywną intencję Twojego zachowania, które chcesz zmienić/zmodyfikować. W efekcie terapii, Twoja intencja zostaje nienaruszona. Zmianie ulega “niewygodne” zachowanie, które dobrane na nowo, jest dla Ciebie bezpieczne i ekologiczne. Wszystko to sprawia, że hipnoterapia jest jedną z najskuteczniejszych metod stosowanych w psychoterapii.

Dlatego, oferujemy ją również Tobie.

0
GODZIN SESJI TERAPEUTYCZNYCH

Konsekwentnie przeprowadzamy w ciągu KAŻDEGO MIESIĄCA!

Tymczasem poznaj opinie naszych klientów z portalu ZnanyLekarz!

NLP czyli Neurolingwistyczne programowanie to Twoja mapa sukcesu!

“Musisz zrozumieć, że NLP to nie jest “rzecz”, której używa się w celu osiągnięcia jakichś celów. Jest to zbiór technik, które uczą Cię, jak korzystać z Twojego własnego mózgu. Kropka.” – Richard Bandler

Skrót NLP oznacza Neurolingwistyczne Programowanie. NLP to uporządkowany zbiór technik komunikacji oraz metod pracy z wyobrażeniami. Istotą NLP jest tworzenie oraz modyfikowanie wzorców postrzegania i myślenia u ludzi.

Twój świat już jest zaprogramowany.

Pozwól, że Ci opowiem…

Każdego dnia odbieramy rzeczywistość za pomocą 5 zmysłów. Chociaż żyjemy na tym samym świecie, dla każdego z nas jest on inny. Oznacza to, że Twoja rzeczywistość, która w ujęciu ogólnym ma charakter obiektywny, przepuszczana przez Twoje indywidualne filtry postrzegania ma charakter subiektywny.

NLP pozwala zbadać strukturę, formę i kształt danej rzeczywistości. Tym samym, umożliwia określenie kształtu i formy subiektywnej rzeczywistości danej jednostki X. Dzięki temu, można “zmapować” wszystkie działania i kroki osoby, która zdołała osiągnąć sukces, zrealizować założone cele, pragnienia i marzenia.

NLP można również wykorzystywać do poprawy konkretnych płaszczyzn życia poprzez zmianę nie ekologicznych nawyków i przyzwyczajeń i zastępowania ich pozytywnymi/budującymi. Tym samym, stosując techniki NLP można w prosty sposób osiągać zadowolenie w życiu prywatnym i zawodowym bez konieczności przewracania życia “do góry nogami”.

Neurolingwistyczne Programowanie (NLP) jest dziedziną zajmującą się modyfikacją wzorców zachowań, myślenia. Praca z wykorzystaniem NLP opiera się głównie na subiektywnym doświadczaniu rzeczywistości przez klienta, a to sprawia, że jest ona zaliczana do jednej z dziedzin gwarantującej najszybszą zmianę wewnętrzną. Programowanie neurolingwistyczne skupia się na związku pomiędzy funkcjonowaniem ludzkiej sieci neuronalnej (stąd w nazwie słowo “neuro”), aspektach językowych (lingwistycznych) i zmianą wzorców zachowań (programowanie).

 • Dokonasz całkowicie bezpiecznej zmiany na poziomie świadomym
 • Zbudujesz ogromną pewność siebie
 • Zyskasz silnie ugruntowane poczucie własnej wartości
 • Odkryjesz swoje przekonania i zamienisz ograniczające (negatywne) na uwalniające (pozytywne)
 • Pozbędziesz się konfliktów wewnętrznych i zyskasz życie w pełnej harmonii
 • Zmienisz destrukcyjne dla Ciebie nawyki i wygenerujesz nowe, które będą działać na Ciebie budująco
 • Zakotwiczysz stan emocjonalny tj. pewność siebie, motywacja, kreatywność, które wesprą Cię w łatwiejszym osiągnięciu wyznaczonych przez Ciebie celów
 • Odkryjesz i wykorzystasz swoje mocne strony do osiągnięcia pozytywnej zmiany
 • Zwalczysz traumy, lęki i fobie
 • Uwolnisz się od nałogów

Neurolingwistyczne programowanie stworzył John Grinder i Richard Bandler w latach 70. Badali oni najlepszych psychoterapeutów tamtych czasów – (hipnozy) Miltona Ericsona, (terapii Gestalt) Fritza Perlsa, (terapii rodzin) VirginięSatir, (perspektywy systemowej w terapii) Gregorego Batesona i (m. in. terapii prowokatywnej) Franka Farrelyego, którzy odnosili największe sukcesy w swojej pracy. Tworzyli oni modele, czyli strategie, których powielanie przynosiło takie same rezultaty jakie odnosili najwybitniejsi terapeuci tamtych czasów.

NLP jest obecnie wykorzystywane w psychoterapii, coachingu, marketingu, polityce itd.

Ton Twojego głosu, jego tempo, ruchy, które wykonujesz, to wszystko ma wpływ na Twoje zachowanie i nastawienie. Nie bój się robić rzeczy dziwacznych. Nawet jeśli jesteś przekonany, że coś nie sprawdziłoby się w Twojej sytuacji, pozwól sobie o tym pomyśleć.

Coaching - Twoja skuteczność w najlepszym możliwym wydaniu!

“Nie musisz być wielki na starcie,

ale musisz wystartować, żeby być wielki.”
– Zig Ziglar

 

 

Coaching jest to interaktywny proces rozwoju jednostki oraz zespołu. Dlatego zajmuje się tworzeniem i wspieraniem mechanizmów decyzyjnych jednostki z użyciem metod psychologicznych.

Ponadto, za pomocą narzędzi coachingowych sam jesteś w stanie “poprawiać” swoje życie jeszcze długo po zakończeniu terapii. Przede wszystkim już zawsze będziesz wiedział jak zidentyfikować swój problem, odnaleźć jego źródło i zmienić go w zarodku, aby miał na Ciebie jedynie neutralny wpływ.

0
PROCENT NASZYCH KLIENTÓW

Regularnie korzysta z poznanych podczas terapii

narzędzi coachingowych w życiu codziennym!

Pracując z Coachem możesz liczyć na:

Co osiągnę za pomocą Coachingu?

Pozwól… że Ci opowiem…

coaching

Za pomocą coachingu otulamy Cię zbroją.

Czymś w rodzaju osłony złożonej z Twojej pewności siebie, wiary we własne możliwości i talenty.

Dlatego skrzydła, które dotychczas nie miały szansy wyrosnąć w obawie o złamanie, zaczynają powoli przebijać się przez Twój pancerz.

Coaching w naszym wydaniu sprawia, że pewnego dnia, nawet nie wiedząc kiedy zaczynasz wznosić się w powietrze.

Co najważniejsze – po pierwsze robisz to sam, po drugie kontrolujesz każdy kierunek lotu i destynacji, po trzecie tylko Ty decydujesz o tym kiedy i gdzie zaczniesz szybować wysoko w powietrze.

Twoje marzenia są znacznie bliżej niż myślisz. 

Dowiedz się więcej o naszych PAKIETACH i wybierz

najbardziej odpowiedni dla siebie!

Pakiet BRONZE

BASIC
Do wykorzystania 6H terapii.

Pakiet SILVER

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY
Do wykorzystania 12H terapii.

Pakiet GOLD

PREMIUM
Do wykorzystania 15H terapii.

Zarezerwuj wizytę już dziś za pośrednictwem portalu BOOKSY lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Z pewnością znajdziemy najbardziej dogodny dla Ciebie termin!

Masz pytania?!
Zadzwoń! 662064242

Z ogromną ochotą rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości!

Pamiętaj – Twoje szczęście jest w zasięgu ręki! Musisz tylko po nie sięgnąć!

Wpadnij na naszego facebooka! Znajdziesz tam wiele ciekawych informacji!

TWÓJ SKLEP INŻYNIERII UMYSŁU

Wyobraź sobie książkę, która prosto i zwięźle opisuje skuteczne rozwiązania Twoich zmartwień:

Czy kiedykolwiek czułeś się nierozumiany? Czy masz czasem wrażenie, że nikt Cię nie słucha? Odrzuca? Nie akceptuje? Lekceważy? Czy bywasz zagubiony w relacjach? Czy czujesz się czasem samotny?

 

Dowiedz się WSZYSTKIEGO o relacjach i sztuce komunikacji!

 

„Relacje? Masz rację!” jest dokładnie tym czego potrzebujesz! Książka udzieli Ci odpowiedzi na pytania:

 

Jak tworzyć jasne i zrozumiałe komunikaty?

 

W tym między innymi:

 • Jak mówić aby inni chcieli Cię słuchać?
 • Jak sprawić aby inni chcieli do Ciebie mówić?
 • Jak sprawić, aby Twoje zdanie było ważne dla innych?
 • Jak konkretnie wyrazić to, co masz na myśli?

 

Jak budować trwałe i solidne więzi?

 

W tym między innymi:

 • Jak być dobrym partnerem i przyjacielem?
 • Jak zachować asertywność w każdej relacji?
 • Jak otworzyć bliską osobę na inne tory myślenia?
 • Jak mówić aby nie urazić drugiej osoby, będąc jednocześnie szczerym?

Jak skutecznie wspierać i pomagać?

 

W tym między innymi:

 • Jak umiejętnie korzystać z  technik perswazji?
 • Jak dotrzeć do trudnego dziecka i/lub nastolatka?
 • Jak porozumieć się z osobą, która nie chce Cię słuchać?
 • Jak skutecznie ukierunkowywać drugiego człowieka?

 

Jak odczytać ludzi?

 

W tym między innymi:

 • Jak „odnaleźć” i zrozumieć siebie i innych?
 • Jak radzić sobie z emocjami i jak je umiejętnie wykorzystać?
 • Jak za pomocą rozmowy poznać: kim jest Twój rozmówca? Czego pragnie? Czy kłamie, czy mówi prawdę?
 • Jak dzięki wiedzy o sobie samym, znaleźć idealnie dopasowaną drugą połówkę?

 

Drogi Czytelniku, „Relacje? Masz rację!” to pozycja, która w prosty sposób wyjaśnia „co robić” i „czego nie robić” w relacjach z innymi i z samym sobą.

 

 • Zawiera niezbędne informacje o sztuce komunikacji i perswazji.
 • Omawia najważniejsze potrzeby człowieka i to jakie mają znaczenie w ujęciu relacyjnym.
 • Porusza najczęstsze błędy popełniane w komunikacji z drugim człowiekiem.
 • Uwzględnia wskazówki pozwalające uniknąć problemów relacyjnych.
 • Podaje łatwą do wykorzystania instrukcję schematu skutecznej komunikacji.
 • Ujmuje najbardziej popularne wykorzystywane mechanizmy i popełniane błędy w relacjach.
 • Nadaje istnieniu inną, metaforyczną perspektywę świata, która pozwoli Ci pojąć, a następnie być lepszym człowiekiem.

 

Z nami masz gwarancję, że książka dostarczy Ci najskuteczniejsze techniki komunikacji i budowania relacji w oparciu o aktualną wiedzę i wieloletnie doświadczenie autorki – Terapeutki, Coacha, i przede wszystkim, absolutnej miłośniczki relacji międzyludzkich!

WIEDZA ROZWÓJ DOŚWIADCZANIE WIEDZA ROZWÓJ DOŚWIADCZANIE

Książkę w formacie PDF kupisz tylko na tej witrynie: KLIKNIJ!

Została zaprojektowana w taki sposób, aby była “wygodna” do czytania również po wydruku!

Możesz ją więc śmiało wydrukować, aby zapisywać swoje myśli i bazgrać po stronach, tworząc notatki i mapy myśli.

Możesz ją również czytać bezpośrednio na smartfonie/komputerze/laptopie.

Dokładnie tak – jak lubisz!

Co między innymi znajdziesz w książce?

unnamed (3)

„Relacje? Masz rację!” to aż 314 stron tekstu, na których znajdziesz:

 

 • zrozumiały i prosty do wdrożenia 3 stopniowy schemat komunikacji
  – dzięki któremu staniesz się prawdziwym mistrzem budowania zaangażowania u rozmówcy
 • logiczną do przyswojenia 6 stopniową strukturę budowy EGO człowieka
  – dzięki czemu z każdego będziesz mógł czytać jak z otwartej książki
 • popularne mechanizmy obronne
  – dzięki którym zrozumiesz dlaczego dana osoba zachowuje się w określony sposób
 • popularne błędy poznawcze
  – dzięki którym zrozumiesz dlaczego dana osoba myśli w określony sposób
 • banalnie łatwą 4 etapową technikę asertywnej komunikacji
  – dzięki której wyjdziesz cało nawet z najbardziej przerażającej kłótni bądź konfrontacji
 • nigdzie nie publikowanych 15 empirycznie sprawdzonych i szalenie skutecznych technik perswazji
  – dzięki którym, komunikacyjnie, będziesz w stanie osiągnąć to co zechcesz, bezpiecznie i zawsze – z poszanowaniem drugiej osoby.

 

Dużo tego? Spokojnie. Książka została zaprojektowana i napisana w taki sposób, aby każda dawka wiedzy była poparta prostymi przykładami z życia codziennego. Treść nawiązuje do kultowych filmów, bestsellerowych książek oraz chwytliwych motywów i scen z seriali i bajek. Znajdziesz w niej również odniesienia do powszechnie znanych osób i popularnych marek.

 

Możesz być pewny, że czytając „Relacje? Masz rację!” poczujesz się jak ryba w wodzie i „przepłyniesz przez treść” zaledwie jednym tchem!

 

Co najważniejsze, ta książka sprawi, że więzi, relacje i komunikacja staną się jasne i zrozumiałe, a Ciebie już zawsze będą czekać piękne, trwałe i budujące przyjaźnie, relacje i związki.

 

 

Jak bardzo jesteś na nie gotowy?

PODSUMOWUJĄC

0
stopniowy schemat komunikacji
0
elementów/wyróżników człowieka
0
popularne mechanizmy obronne
0
popularne błędy poznawcze
0
etapową technikę "asertywnej kłótni"
0
etapową technikę uspokajania dziecka w gniewie
0
lekkich technik perswazyjnych
0
średnich technik perswazyjnych
0
silnych technik perswazyjnych

…a do tego OGROM przykładów, metafor, nawiązań, skojarzeń, filmów, seriali, gagów i bajek, dzięki którym wiedzę przyswoisz z przyjemnością i łatwością!

Pierwotnie...

Książka powstała z myślą o naszych Klientach, aby po odbytej terapii mieli jeszcze więcej pomocnych narzędzi do komunikacji i budowania relacji z drugim człowiekiem oraz z samym sobą.

Dziś jest dostępna również w sprzedaży za jedyne…

0
PLN

Już wkrótce – Audiobook, w ukłonie dla preferujących słuchanie!

"Relacje? Masz rację!" czyli nowa jakość Twoich dotychczasowych relacji w zasięgu ręki!

“Szanowny Czytelniku!

 

Na wstępie, chciałabym Ci bardzo podziękować za to, że jesteś teraz na tej stronie i czytasz te słowa. Oznacza to, że w większym bądź mniejszym stopniu interesują Cię sprawy tak istotne jak “komunikacja” i “relacje”. Mamy więc ze sobą coś wspólnego! 

Książkę tę napisałam z myślą o osobach, które chciałyby się sprawniej komunikować, zawierać głębsze i trwalsze relacje, prowadzić rozmowy, dyskusje i spory w sposób rzeczowy i kulturalny.

Książka ta trafi do singli, mających problem ze znalezieniem drugiej połówki.

Trafi do osób po “przejściach” relacyjnych, po rozwodach, po długich i męczących “żałobach po rozstaniu”.

Książka ta trafi do par i małżeństw, których wspólne życie zaczęło zmierzać w przeciwnych kierunkach. Którym tak bardzo brakuje “porozumienia” i “zrozumienia” w relacji.

Książkę tę polubią rodzice, którym trudno jest wejść do świata dziecka. Którym brakuje już sił, pomysłów, zapału.

Książka też trafi również do Ciebie. Bez względu na to, na jakim etapie podróży swojego życia jesteś, zawsze – będą wokół Ciebie ludzie. Ostatecznie to Oni wywołują łzy wzruszenia, śmiech, strach, stres i całą resztę gamy emocji.

Zastanawiasz się pewnie: Czy warto nabyć swój egzemplarz?

I jest to bardzo dobre pytanie.

Zanim udzielisz na nie odpowiedzi, pomyśl chwilę i przeanalizuj wszystkie swoje dotychczasowe relacje. Z rodzicami, dziadkami, rodzeństwem, przyjaciółmi, znajomymi, kolegami/koleżankami z pracy, dzieckiem/dziećmi, wujkami i ciotkami, kuzynami, partnerami, współmałżonkami, sąsiadami, pierwszymi miłościami, a następnie zadaj sobie pytanie:

Czy kiedykolwiek w swoim życiu, czułeś się nierozumiany…?

Odpowiedź na zadane pytanie jest jednocześnie odpowiedzią na pytanie: “Czy warto kupić tę książkę?”?

Jestem przekonana, że podejmiesz właściwą dla siebie decyzję, dzięki której Twoje relacje i umiejętności komunikacyjne wejdą na najwyższy możliwy poziom!

Pozdrawiam Cię serdecznie

– Angela

Jeżeli dotarłeś do końca, to jesteś ZUCH!

Masz pytania/wnioski/zażalenia? Pisz śmiało, za pośrednictwem formularza, lub znajdź mnie na facebooku!

Jak zapewne się domyślasz, uwielbiam zawierać nowe relacje! 🙂

 

PS. Po przeczytaniu książki koniecznie daj mi znać czy Ci się podobała! Ponieważ właśnie Twoja opinia jest dla mnie najważniejsza!

Wpadnij na naszego facebooka! Znajdziesz tam wiele ciekawych informacji!