HIPNOTERAPIA HIPNOZA HIPNOTERAPIA HIPNOZA HIPNOTERAPIA HIPNOZA

Hipnoterapia? Hipnoza? - Tak.
To Twoi najskuteczniejsi przyjaciele.
W walce o lepszego Ciebie.

„Kiedy już nauczysz się kierować uczucia i myśli na właściwe tory, spokój ducha i fizyczne zdrowie na pewno przyjdą same.” – Joseph Murphy

Stan transu jest to najbardziej naturalny stan dla każdego człowieka. Być może tego nie wiesz – ale jesteś w transie kilkadziesiąt razy dziennie.

Po pierwsze, w transie Twój umysł się wycisza. W rezultacie – więcej Twojej uwagi jest skierowanej na Ciebie samego.

Po drugie, za pomocą transu zyskujesz dostęp do swojej podświadomości. Tym samym, możesz zmodyfikować i „naprawić” własne wspomnienia, bądź zaszczepić zupełnie nowe!

Po trzecie, zmiany i modyfikacje, których dokonujesz – zachodzą na poziomie podświadomym. Oznacza to, że są programowane w Twoim umyśle od razu! Bez konieczności świadomego ich utrwalania i bez udziału sabotującego proces – Twojego wewnętrznego krytyka.

 

 

0
PROCENT

Taki jest % skuteczności HIPNOTERAPII* w kontekście wprowadzenia trwałej, pozytywnej zmiany w życiu. Aby to osiągnąć potrzeba zaledwie…

0
SESJI

…czyli średnio około 1,5 miesiąca terapii.

Dla porównania, skuteczność*:

  • PSYCHOANALIZY – to 38% po 600 sesjach (średnio 12 latach terapii)
  • TERAPII POZNAWCZO – BEHAWIORALNEJ – to 72% po 22 sesjach (średnio 6 miesiącach terapii)
* Źródło: Badania dr Alfreda A. Barriosa na podstawie badań literatury psychoterapeutycznej
* Dodatkowe informacje z washingtontimes.

W trakcie hipnoterapii wykorzystujemy rodzaj hipnozy stosowany w medycynie oraz w świecie nauki. Został on rozpowszechniony przez autorytetów nowoczesnej hipnozy, Dave’a Elmana i Miltona Hylanda Ericsona.

Podczas sesji terapeutycznej zostaniesz wprowadzony w trans hipnotyczny – stan rozluźnienia ciała i umysłu. Jest to stan całkowicie naturalny występujący między innymi w trakcie pierwszej fazy snu.

hipnoterapia hipnoza
https://indyneurofeedback.com/neurofeedback/what-are-brainwaves-and-why-do-they-matter/

Jak to działa?

Czytając te słowa filtrujesz i skanujesz informacje. Analizujesz treść i poddajesz ją pod swój wewnętrzny system oceny. Jest to możliwe dzięki temu, że Twój mózg, kiedy chłonie i przetwarza wiedzę i informację, działa na częstotliwościach BETA. Jednak, gdyby działał na danych częstotliwościach cały czas kiedy jesteś aktywny – dość szybko okazałoby się, że uległby przeciążeniu i przepracowaniu. Analogicznie, jak w podzespołach zbyt mocno eksploatowanego komputera, któremu nieoczekiwanie przepala się twardy dysk bądź procesor.

 

Twój mózg doskonale wie, w jaki sposób optymalizować swoją pracę. Kiedy tylko jest taka możliwość, w różnych momentach w ciągu dnia, wprowadza Cię w „drobne stany transu”. Po to, aby mógł wtedy odpocząć. Są to między innymi chwile, podczas których się zamyślasz, zapatrzysz w jeden punkt, bądź sytuacje, kiedy robisz coś automatycznie. Zdarzyło Ci się kiedyś szukać w popłochu „zagubionych” kluczy bądź telefonu? Tych kluczy, które chwilę temu samodzielnie odkładałeś? A teraz, nagle… zniknęły? Otóż… Tak na prawdę, nie zniknęły. Świadomie, nie pamiętasz gdzie je położyłeś, bo Twój umysł wykonał daną czynność automatycznie, aby zapewnić sobie chwilowy „reset”. Rzeczywiście, podświadomie doskonale wiesz, gdzie położyłeś swoją zgubę. Dlatego, że podświadomość, posiada wszystkie dane, sytuacje i wydarzenia, których kiedykolwiek doświadczyłeś. Tym samym, praca z podświadomością gwarantuje dotarcie do każdej myśli, intencji i wspomnienia, które ma na Ciebie wpływ. A następnie pozwala na jej zmianę, modyfikację bądź przekształcenie w to, co jest Ci najbardziej w życiu potrzebne.

Pełnia możliwości dla podświadomości!

Podczas transu Twój umysł wykazuję wzmożoną aktywację fal mózgowych – niskich fal alfa i wysokich fal theta. Podczas tego stanu jesteśmy w stanie odnaleźć źródło Twoich problemów, naprawić je i Cię od nich uwolnić w pełni bezpieczny sposób. Dodatkowo, dzięki pracy z Twoją podświadomością, odnajdujemy pozytywną intencję Twojego zachowania, które chcesz zmienić/zmodyfikować. W efekcie terapii, Twoja intencja zostaje nienaruszona. Zmianie ulega „niewygodne” zachowanie, które dobrane na nowo, jest dla Ciebie bezpieczne i ekologiczne. Wszystko to sprawia, że hipnoterapia jest jedną z najskuteczniejszych metod stosowanych w psychoterapii.

Dlatego, oferujemy ją również Tobie.

0
GODZIN SESJI TERAPEUTYCZNYCH

Konsekwentnie przeprowadzamy w ciągu KAŻDEGO MIESIĄCA!

Tymczasem poznaj opinie naszych klientów z portalu ZnanyLekarz!

Dowiedz się więcej o naszych PAKIETACH i wybierz

najbardziej odpowiedni dla siebie!

Pakiet BRONZE

BASIC
Do wykorzystania 6H terapii.

Pakiet SILVER

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY
Do wykorzystania 12H terapii.

Pakiet GOLD

PREMIUM
Do wykorzystania 15H terapii.

Zarezerwuj wizytę już dziś za pośrednictwem portalu https://www.rankinglekarzy.pl/ lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Z pewnością znajdziemy najbardziej dogodny dla Ciebie termin!

Masz pytania?!
Zadzwoń! 662064242

Z ogromną ochotą rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości!

Pamiętaj – Twoje szczęście jest w zasięgu ręki! Musisz tylko po nie sięgnąć!

Wpadnij na naszego facebooka! Znajdziesz tam wiele ciekawych informacji!