HIPNOTERAPIA HIPNOZA HIPNOTERAPIA HIPNOZA HIPNOTERAPIA HIPNOZA

Hipnoterapia? Hipnoza? - Tak.
To Twoi najskuteczniejsi przyjaciele.
W walce o lepszego Ciebie.

“Kiedy już nauczysz się kierować uczucia i myśli na właściwe tory, spokój ducha i fizyczne zdrowie na pewno przyjdą same.” – Joseph Murphy

Stan transu jest to najbardziej naturalny stan dla każdego człowieka. Być może tego nie wiesz – ale jesteś w transie kilkadziesiąt razy dziennie.

Po pierwsze, w transie Twój umysł się wycisza. W rezultacie – więcej Twojej uwagi jest skierowanej na Ciebie samego.

Po drugie, za pomocą transu zyskujesz dostęp do swojej podświadomości. Tym samym, możesz zmodyfikować i “naprawić” własne wspomnienia, bądź zaszczepić zupełnie nowe!

Po trzecie, zmiany i modyfikacje, których dokonujesz – zachodzą na poziomie podświadomym. Oznacza to, że są programowane w Twoim umyśle od razu! Bez konieczności świadomego ich utrwalania i bez udziału sabotującego proces – Twojego wewnętrznego krytyka.

 

 

PROCENT
0

Taki jest % skuteczności HIPNOTERAPII* w kontekście wprowadzenia trwałej, pozytywnej zmiany w życiu. Aby to osiągnąć potrzeba zaledwie…

SESJI
0

…czyli średnio około 1,5 miesiąca terapii.

Dla porównania, skuteczność*:

 • PSYCHOANALIZY – to 38% po 600 sesjach (średnio 12 latach terapii)
 • TERAPII POZNAWCZO – BEHAWIORALNEJ – to 72% po 22 sesjach (średnio 6 miesiącach terapii)
* Źródło: Badania dr Alfreda A. Barriosa na podstawie badań literatury psychoterapeutycznej
* Dodatkowe informacje z washingtontimes.

W trakcie hipnoterapii wykorzystujemy rodzaj hipnozy stosowany w medycynie oraz w świecie nauki. Został on rozpowszechniony przez autorytetów nowoczesnej hipnozy, Dave’a Elmana i Miltona Hylanda Ericsona.

Podczas sesji terapeutycznej zostaniesz wprowadzony w trans hipnotyczny – stan rozluźnienia ciała i umysłu. Jest to stan całkowicie naturalny występujący między innymi w trakcie pierwszej fazy snu.

hipnoterapia hipnoza
https://indyneurofeedback.com/neurofeedback/what-are-brainwaves-and-why-do-they-matter/

Jak to działa?

Czytając te słowa filtrujesz i skanujesz informacje. Analizujesz treść i poddajesz ją pod swój wewnętrzny system oceny. Jest to możliwe dzięki temu, że Twój mózg, kiedy chłonie i przetwarza wiedzę i informację, działa na częstotliwościach BETA. Jednak, gdyby działał na danych częstotliwościach cały czas kiedy jesteś aktywny – dość szybko okazałoby się, że uległby przeciążeniu i przepracowaniu. Analogicznie, jak w podzespołach zbyt mocno eksploatowanego komputera, któremu nieoczekiwanie przepala się twardy dysk bądź procesor.

 

Twój mózg doskonale wie, w jaki sposób optymalizować swoją pracę. Kiedy tylko jest taka możliwość, w różnych momentach w ciągu dnia, wprowadza Cię w “drobne stany transu”. Po to, aby mógł wtedy odpocząć. Są to między innymi chwile, podczas których się zamyślasz, zapatrzysz w jeden punkt, bądź sytuacje, kiedy robisz coś automatycznie. Zdarzyło Ci się kiedyś szukać w popłochu “zagubionych” kluczy bądź telefonu? Tych kluczy, które chwilę temu samodzielnie odkładałeś? A teraz, nagle… zniknęły? Otóż… Tak na prawdę, nie zniknęły. Świadomie, nie pamiętasz gdzie je położyłeś, bo Twój umysł wykonał daną czynność automatycznie, aby zapewnić sobie chwilowy “reset”. Rzeczywiście, podświadomie doskonale wiesz, gdzie położyłeś swoją zgubę. Dlatego, że podświadomość, posiada wszystkie dane, sytuacje i wydarzenia, których kiedykolwiek doświadczyłeś. Tym samym, praca z podświadomością gwarantuje dotarcie do każdej myśli, intencji i wspomnienia, które ma na Ciebie wpływ. A następnie pozwala na jej zmianę, modyfikację bądź przekształcenie w to, co jest Ci najbardziej w życiu potrzebne.

Pełnia możliwości dla podświadomości!

Podczas transu Twój umysł wykazuję wzmożoną aktywację fal mózgowych – niskich fal alfa i wysokich fal theta. Podczas tego stanu jesteśmy w stanie odnaleźć źródło Twoich problemów, naprawić je i Cię od nich uwolnić w pełni bezpieczny sposób. Dodatkowo, dzięki pracy z Twoją podświadomością, odnajdujemy pozytywną intencję Twojego zachowania, które chcesz zmienić/zmodyfikować. W efekcie terapii, Twoja intencja zostaje nienaruszona. Zmianie ulega “niewygodne” zachowanie, które dobrane na nowo, jest dla Ciebie bezpieczne i ekologiczne. Wszystko to sprawia, że hipnoterapia jest jedną z najskuteczniejszych metod stosowanych w psychoterapii.

Dlatego, oferujemy ją również Tobie.

GODZIN SESJI TERAPEUTYCZNYCH
0

Konsekwentnie przeprowadzamy w ciągu KAŻDEGO MIESIĄCA!

Tymczasem poznaj opinie naszych klientów z portalu ZnanyLekarz!

NLP czyli Neurolingwistyczne programowanie to Twoja mapa sukcesu!

“Musisz zrozumieć, że NLP to nie jest “rzecz”, której używa się w celu osiągnięcia jakichś celów. Jest to zbiór technik, które uczą Cię, jak korzystać z Twojego własnego mózgu. Kropka.” – Richard Bandler

Skrót NLP oznacza Neurolingwistyczne Programowanie. NLP to uporządkowany zbiór technik komunikacji oraz metod pracy z wyobrażeniami. Istotą NLP jest tworzenie oraz modyfikowanie wzorców postrzegania i myślenia u ludzi.

Twój świat już jest zaprogramowany.

Pozwól, że Ci opowiem…

Każdego dnia odbieramy rzeczywistość za pomocą 5 zmysłów. Chociaż żyjemy na tym samym świecie, dla każdego z nas jest on inny. Oznacza to, że Twoja rzeczywistość, która w ujęciu ogólnym ma charakter obiektywny, przepuszczana przez Twoje indywidualne filtry postrzegania ma charakter subiektywny.

NLP pozwala zbadać strukturę, formę i kształt danej rzeczywistości. Tym samym, umożliwia określenie kształtu i formy subiektywnej rzeczywistości danej jednostki X. Dzięki temu, można “zmapować” wszystkie działania i kroki osoby, która zdołała osiągnąć sukces, zrealizować założone cele, pragnienia i marzenia.

NLP można również wykorzystywać do poprawy konkretnych płaszczyzn życia poprzez zmianę nie ekologicznych nawyków i przyzwyczajeń i zastępowania ich pozytywnymi/budującymi. Tym samym, stosując techniki NLP można w prosty sposób osiągać zadowolenie w życiu prywatnym i zawodowym bez konieczności przewracania życia “do góry nogami”.

Neurolingwistyczne Programowanie (NLP) jest dziedziną zajmującą się modyfikacją wzorców zachowań, myślenia. Praca z wykorzystaniem NLP opiera się głównie na subiektywnym doświadczaniu rzeczywistości przez klienta, a to sprawia, że jest ona zaliczana do jednej z dziedzin gwarantującej najszybszą zmianę wewnętrzną. Programowanie neurolingwistyczne skupia się na związku pomiędzy funkcjonowaniem ludzkiej sieci neuronalnej (stąd w nazwie słowo “neuro”), aspektach językowych (lingwistycznych) i zmianą wzorców zachowań (programowanie).

 • Dokonasz całkowicie bezpiecznej zmiany na poziomie świadomym
 • Zbudujesz ogromną pewność siebie
 • Zyskasz silnie ugruntowane poczucie własnej wartości
 • Odkryjesz swoje przekonania i zamienisz ograniczające (negatywne) na uwalniające (pozytywne)
 • Pozbędziesz się konfliktów wewnętrznych i zyskasz życie w pełnej harmonii
 • Zmienisz destrukcyjne dla Ciebie nawyki i wygenerujesz nowe, które będą działać na Ciebie budująco
 • Zakotwiczysz stan emocjonalny tj. pewność siebie, motywacja, kreatywność, które wesprą Cię w łatwiejszym osiągnięciu wyznaczonych przez Ciebie celów
 • Odkryjesz i wykorzystasz swoje mocne strony do osiągnięcia pozytywnej zmiany
 • Zwalczysz traumy, lęki i fobie
 • Uwolnisz się od nałogów

Neurolingwistyczne programowanie stworzył John Grinder i Richard Bandler w latach 70. Badali oni najlepszych psychoterapeutów tamtych czasów – (hipnozy) Miltona Ericsona, (terapii Gestalt) Fritza Perlsa, (terapii rodzin) VirginięSatir, (perspektywy systemowej w terapii) Gregorego Batesona i (m. in. terapii prowokatywnej) Franka Farrelyego, którzy odnosili największe sukcesy w swojej pracy. Tworzyli oni modele, czyli strategie, których powielanie przynosiło takie same rezultaty jakie odnosili najwybitniejsi terapeuci tamtych czasów.

NLP jest obecnie wykorzystywane w psychoterapii, coachingu, marketingu, polityce itd.

Ton Twojego głosu, jego tempo, ruchy, które wykonujesz, to wszystko ma wpływ na Twoje zachowanie i nastawienie. Nie bój się robić rzeczy dziwacznych. Nawet jeśli jesteś przekonany, że coś nie sprawdziłoby się w Twojej sytuacji, pozwól sobie o tym pomyśleć.

Coaching - Twoja skuteczność w najlepszym możliwym wydaniu!

“Nie musisz być wielki na starcie,

ale musisz wystartować, żeby być wielki.”
– Zig Ziglar

 

 

Coaching jest to interaktywny proces rozwoju jednostki oraz zespołu. Dlatego zajmuje się tworzeniem i wspieraniem mechanizmów decyzyjnych jednostki z użyciem metod psychologicznych.

Ponadto, za pomocą narzędzi coachingowych sam jesteś w stanie “poprawiać” swoje życie jeszcze długo po zakończeniu terapii. Przede wszystkim już zawsze będziesz wiedział jak zidentyfikować swój problem, odnaleźć jego źródło i zmienić go w zarodku, aby miał na Ciebie jedynie neutralny wpływ.

PROCENT NASZYCH KLIENTÓW
0

Regularnie korzysta z poznanych podczas terapii

narzędzi coachingowych w życiu codziennym!

Pracując z Coachem możesz liczyć na:

Co osiągnę za pomocą Coachingu?

Pozwól… że Ci opowiem…

coaching

Za pomocą coachingu otulamy Cię zbroją.

Czymś w rodzaju osłony złożonej z Twojej pewności siebie, wiary we własne możliwości i talenty.

Dlatego skrzydła, które dotychczas nie miały szansy wyrosnąć w obawie o złamanie, zaczynają powoli przebijać się przez Twój pancerz.

Coaching w naszym wydaniu sprawia, że pewnego dnia, nawet nie wiedząc kiedy zaczynasz wznosić się w powietrze.

Co najważniejsze – po pierwsze robisz to sam, po drugie kontrolujesz każdy kierunek lotu i destynacji, po trzecie tylko Ty decydujesz o tym kiedy i gdzie zaczniesz szybować wysoko w powietrze.

Twoje marzenia są znacznie bliżej niż myślisz. 

Dowiedz się więcej o naszych PAKIETACH i wybierz

najbardziej odpowiedni dla siebie!

Pakiet BRONZE

BASIC
Do wykorzystania 6H terapii.

Pakiet SILVER

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY
Do wykorzystania 12H terapii.

Pakiet GOLD

PREMIUM
Do wykorzystania 15H terapii.

Zarezerwuj wizytę już dziś za pośrednictwem portalu BOOKSY lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Z pewnością znajdziemy najbardziej dogodny dla Ciebie termin!

Masz pytania?!
Zadzwoń! 662064242

Z ogromną ochotą rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości!

Pamiętaj – Twoje szczęście jest w zasięgu ręki! Musisz tylko po nie sięgnąć!

Wpadnij na naszego facebooka! Znajdziesz tam wiele ciekawych informacji!