TERAPIA COACHING HIPNOTERAPIA TERAPIA COACHING HIPNOTERAPIA

KOMPLETNA TRANSFORMACJA

Miewasz czasem wrażenie, że coś jest nie tak, jak być powinno?

Niektóre działania nie przynoszą spodziewanej satysfakcji, a pewne obszary Twojego życia potrzebują zauważalnej naprawy?

Masz poczucie, że koleje Twojego losu nie znajdują się na właściwym dla Ciebie torze?

Czujesz, że potrzebujesz konkretnej, trwałej i dużej zmiany?

Jeśli tak – doskonale trafiłeś.

Oferujemy Ci Program Kompletnej Transformacji, w ramach którego, przez 10 miesięcy regularnych spotkań, doświadczysz przemiany, która odmieni Twoje życie raz na zawsze.

Na czym to polega?

TERAPIA COACHING HIPNOTERAPIA TERAPIA COACHING HIPNOTERAPIA

Znasz pojęcie „tabula rasy”? W psychologii i filozofii pojęcie to wyraża pogląd, że wszelka wiedza pochodzi wyłącznie z doświadczenia, a umysł pozbawiony doświadczeń jest „niezapisany”. W ramach Programu Kompletnej Transformacji, doświadczysz uwalniającego katharsis, dzięki czemu, zapisana Twoimi osobistymi trudnymi przeżyciami karta, zostanie skutecznie „oczyszczona”. W efekcie, trudne i/lub bolesne doświadczenia już nigdy nie będą miały wpływu na Twoje emocje, myśli i działania. Następnie, na czystej już karcie Twojego istnienia, przy pomocy terapeuty naszkicujesz unikatowy, spełniający Twoje oczekiwania konstrukt życia. Aby iść zgodnie z konstruktem pewnie i śmiało, zostaniesz wyposażony w metody, techniki i narzędzia, które w każdej sytuacji, umożliwią Ci wybór bezpiecznej i pewnej decyzji.

 

Jak bardzo jesteś gotowy na to,aby wreszcie zacząć żyć tym życiem,

o którym marzyłeś, marzysz lub będziesz marzył?

W ramach Programu Kompletnej Transformacji otrzymasz:

TERAPIA COACHING HIPNOTERAPIA TERAPIA COACHING HIPNOTERAPIA
TERAPIA COACHING HIPNOTERAPIA TERAPIA COACHING HIPNOTERAPIA

Na ile jesteś gotów, aby przystąpić do

Twojego Programu Kompletnej Transformacji?

SOR TERAPEUTYCZNY czyli CHIRURGIA TWOJEGO UMYSŁU to proces, podczas którego dokonywana jest reorganizacja mózgu. W trakcie procesu, obciążające dotąd treści emocjonalne są na nowo kształtowane, aby następnie zostać ponownie połączone z mechanizmami przepracowującymi je poznawczo. Przebudowa zachodzi na poziomie podświadomym. Dzięki temu, zmianom ulegają przekonania (w tym niektóre przekonania tożsamościowe), powstają nowe umiejętności, zwiększa się wachlarz możliwych zachowań oraz ulega poszerzeniu o nowe aspekty wgląd w otaczające środowisko.

SOR TERAPEUTYCZNY to katharsis, czyli oczyszczenie historii Twojego życia w obszarze wszelkich obciążających i trudnych dla Ciebie doświadczeń.

REHABILITACJA TERAPEUTYCZNA czyli INŻYNIERIA TWOJEGO UMYSŁU to proces, podczas którego konstrukt Twojego życia zostaje doposażony. W trakcie procesu, brakujące zasoby zostają uzupełnione, a te działające niewłaściwie, zaprogramowane na nowo. Przebudowa zachodzi na poziomie świadomym. W efekcie, zostajesz uzbrojony w nowy zestaw wzmacniających Cię przekonań oraz nacechowaną pozytywnie tożsamość. Dzięki nim, z łatwością przyswajasz budujące umiejętności, pewnie realizujesz korzystne dla Ciebie zachowania i zaczynasz patrzeć na świat w jaśniejszych, szczęśliwszych barwach.

REHABILITACJA TERAPEUTYCZNA to zapełnienie oczyszczonej historii Twojego życia nowymi celami, pragnieniami i marzeniami, które warte są każdej ceny.

Coaching jest to interaktywny proces rozwoju jednostki oraz zespołu. Dlatego zajmuje się tworzeniem i wspieraniem mechanizmów decyzyjnych jednostki z użyciem metod psychologicznych.

Ponadto, za pomocą narzędzi coachingowych sam jesteś w stanie “poprawiać” swoje życie jeszcze długo po zakończeniu terapii. Przede wszystkim już zawsze będziesz wiedział jak zidentyfikować swój problem, odnaleźć jego źródło i zmienić go w zarodku, aby miał na Ciebie jedynie neutralny wpływ.

Hipnoterapia to psychoterapia (przeprowadzanie Klienta przez procesy terapeutyczne) w stanie transu. Podczas sesji terapeutycznej zostaniesz wprowadzony w trans hipnotyczny – stan rozluźnienia ciała i umysłu. Jest to stan całkowicie naturalny występujący między innymi w trakcie pierwszej fazy snu.

Podczas transu Twój umysł wykazuję wzmożoną aktywację fal mózgowych – niskich fal alfa i wysokich fal theta. Podczas tego stanu jesteśmy w stanie odnaleźć źródło Twoich problemów, naprawić je i Cię od nich uwolnić w pełni bezpieczny sposób. Dodatkowo, dzięki pracy z Twoją podświadomością, odnajdujemy pozytywną intencję Twojego zachowania, które chcesz zmienić/zmodyfikować. W efekcie terapii, Twoja intencja zostaje nienaruszona. Zmianie ulega “niewygodne” zachowanie, które dobrane na nowo, jest dla Ciebie bezpieczne i ekologiczne. Wszystko to sprawia, że hipnoterapia jest jedną z najskuteczniejszych metod stosowanych w psychoterapii.

Skrót NLP oznacza Neurolingwistyczne Programowanie. NLP to uporządkowany zbiór technik komunikacji oraz metod pracy z wyobrażeniami. Istotą NLP jest tworzenie oraz modyfikowanie wzorców postrzegania i myślenia u ludzi.

NLP pozwala zbadać strukturę, formę i kształt danej rzeczywistości. Tym samym, umożliwia określenie kształtu i formy subiektywnej rzeczywistości danej jednostki X. Dzięki temu, można “zmapować” wszystkie działania i kroki osoby, która zdołała osiągnąć sukces, zrealizować założone cele, pragnienia i marzenia.

NLP można również wykorzystywać do poprawy konkretnych płaszczyzn życia poprzez zmianę nie ekologicznych nawyków i przyzwyczajeń i zastępowania ich pozytywnymi/budującymi. Tym samym, stosując techniki NLP można w prosty sposób osiągać zadowolenie w życiu prywatnym i zawodowym bez konieczności przewracania życia “do góry nogami”.

Dlaczego warto skorzystać z Programu?

TERAPIA COACHING HIPNOTERAPIA TERAPIA COACHING HIPNOTERAPIA

„Spełnione marzenia nie mają ceny! W nieznane wejdź, odważnym bądź, za tajemnicą idź. Skuteczność jest miarą prawdy. Jeżeli człowiek nie jest w życiu skuteczny to znaczy, że prawda którą się posługuje jest nieaktualna, i trzeba ją zmienić”. – Jacek Walkiewicz

5/5

Program Kompletnej Transformacji, to 10 miesięcy Chirurgii i Inżynierii Twojego Umysłu.

JEDYNY TAKI PROGRAM W POLSCE

OKOŁO 45 GODZIN SESJI

10 MIESIĘCY REGULARNYCH SPOTKAŃ

2 TERAPEUTÓW DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

STAŁY KONTAKT I MENTORING

Jak tworzony jest Program Kompletnej Transformacji?

Program Kompletnej Transformacji to program indywidualny. Oznacza to,  że narzędzia, techniki i metody dobieramy indywidualnie do Ciebie!

Zobacz jak zrobiliśmy to w przypadku Adama:

HIPNOTERAPIA
43%
COACHING
28%
NLP
17%
DODATKOWE ELEMENTY (M.IN. MENTORINGU, PSYCHOLOGII PROCESU, TERAPII: GESTALT, TPB, RODZIN)
12%

Adam potrzebował konkretnej pracy z trudnymi dla niego, stale “wymykającymi się spod kontroli” emocjami (m.in. złość, żal, frustracja). Rozpracowaliśmy również kilka lęków (m.in. lęki społeczne: przed oceną, odrzuceniem, porażką). Po SORze, przeszliśmy do REHABILITACJI. Adam otrzymał techniki bezpiecznego rozładowywania emocji, oraz przepis na właściwą komunikację. Nauczył się asertywnie wyrażać swoje zdanie i wychodzić “cało” z konfrontacji. W ramach mentoringu biznesowego, wspólnie wymyśliliśmy kilka nowych produktów oraz strategie ich wdrożenia w prowadzonej przez niego firmie. Opracowaliśmy i “zasialiśmy” w jego głowie długofalowe cele, zarówno w obszarze prywatnym jak i zawodowym jego życia. Po 10 miesiącach, większość “ziaren” zaczęła piąć się w górę i wrastać. Gdy kończyliśmy terapię, Adam sam powiedział, że “jego życie nareszcie kwitnie”.

Jak myślisz? Jak wyglądałoby Twoje życie po tak intensywnym i skutecznym Programie?

Inaczej działaliśmy w przypadku Małgorzaty:

HIPNOTERAPIA
25%
COACHING
38%
NLP
26%
DODATKOWE ELEMENTY (M.IN. MENTORINGU, PSYCHOLOGII PROCESU, TERAPII: GESTALT, TPB, RODZIN)​
11%

Małgorzata często bywała smutna. Dodatkowo, cierpiała na wypalenie zawodowe. Po przepracowaniu z nią kluczowych emocji (m.in. gniew, poczucie winy, wstyd, smutek) na tapet zostały wzięte bazowe przekonania, w tym przekonania tożsamościowe (m.in. “Jestem gorsza”, “Jestem beznadziejna”, “Nie zasługuję na miłość”). Kiedy udało się “wyczyścić” obciążające Małgorzatę wspomnienia, stany i doświadczenia, po SORze, przyszedł czas na REHABILITACJĘ. Małgorzata zbudowała silne przekonania (m.in. “Jestem wystarczająca”, “Jestem zdolna (tj. posiadam zdolność/możliwość)”, “Kocham siebie”). Przeprowadziliśmy kilkanaście sesji mających na celu dostarczyć Małgorzacie wiedzy, umiejętności oraz narzędzi z zakresu komunikacji, zawierania i podtrzymywania relacji międzyludzkich i siły perswazji. Pozbawiona lęków i blokad Małgorzata, w trakcie trwania Programu dołączyła do lokalnej grupy morsów, gdzie poznała obecnego partnera Pawła. Dodatkowo, w rozmowie z szefem, skutecznie wynegocjowała zmianę działu i podwyżkę rzędu +35% od początkowej stawki. Po zakończeniu Kompletnej Transformacji, stwierdziła, że “wzięcie udziału w Programie, było najlepszą decyzją w jej dotychczasowym życiu”.

 

Jak myślisz? Jakie aspekty Twojego życia zostałyby wzięte na tapet podczas Kompletnej Transformacji?

5/5

KOSZT PROGRAMU KOMPLETNEJ TRANSFORMACJI

→ EXCLUSIVE ←
25000
PLN
DO WYKORZYSTANIA MIN. 43 H W 10 MSC

Nie myśl dłużej o tym, jak bardzo chcesz przywrócić bieg Twojego życia na właściwe tory! To nie Ty czekasz na szczęście. To szczęście czeka na Ciebie!

5/5

Zapisz się już dziś!

Zadzwoń!

662064242 (Angelika)

798 744 870 (Jakub)

Z ogromną ochotą rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości!

Pamiętaj – Twoje szczęście jest w zasięgu ręki! Musisz tylko po nie sięgnąć!

Wpadnij na naszego facebooka! Znajdziesz tam wiele ciekawych informacji!