Szkolenia z Inżynierią Umysłu to przede wszystkim doświadczanie. Naszym celem jest to abyś po szkoleniu zabrał ze sobą:

  • wiedzę
  • umiejętności
  • biegłość
w możliwie jak najszerzej rozumianym ujęciu praktycznym.

Dzięki wykorzystaniu najnowszych, niestety rzadko jeszcze w Polsce spotykanych metod treści, którą zostaną Ci przekazane zapamiętasz w blisko 100%!!! Co najważniejsze, będą one zakodowane do pamięci długotrwałej zatem inwestycja, którą podejmiesz wybierając nasze szkolenie – zostanie z Tobą na ZAWSZE!

 

 

Przykładowe realizowane szkolenia:

  • Jak zbudować i wzmocnić poczucie własnej wartości?
  • Zostań mistrzem perswazji!
  • Jak rozmawiać z dzieckiem? Jak rozmawiać ze sobą?
  •  Doskonały sprzedawca – budowanie umiejętnej relacji z klientem.
  • Mów i zostań wysłuchany.
  • Skuteczne i przyjemne zawieranie relacji damsko – męskich.

SZKOLENIA

Jesteśmy w stanie opracować i zrealizować szkolenie o wybranej przez Ciebie tematyce. Specjalizujemy się w dziedzinach miękkich i twardych z dziedzin około rozwojowych, para medycznych, psychologicznych itp. Nie ma tematu, który byłby dla nas „ciężki”. Podejmiemy się każdego wyzwania. Jeżeli tylko nam zaufasz, możesz mieć pewność i gwarancję doskonale przygotowanego programu i materiału, który zapewni Ci szeroki zasób wiedzy z wybranej przez Ciebie dziedziny!

e-SZKOLENIA

Ponadto przygotowujemy również szkolenia wirtualne! Dzięki doskonale opracowanej treści możesz bez wychodzenia z domu zaoferować sobie jak i swoim pracownikom praktyczną i teoretyczną wiedzę w pigułce!

Jak tworzymy szkolenia? To proste!

Nasze szkolenia to po pierwsze praktyka. To czego się dowiesz od razu przetestujesz za pomocą swoich wszystkich zmysłów. Dzięki temu będziesz miał pewność, że wszystko rozumiesz w stu procentach i potrafisz zastosować zgodnie z założeniami i procedurami.

Po drugie stawiamy na jakość przekazywanej treści. To dzięki teorii jesteś w stanie zrozumieć kontekst i sens danego obszaru wiedzy. Robimy co w naszej mocy aby treść była przekazana w możliwie najbardziej przyjazny i zrozumiały sposób. Dlatego wykorzystujemy najnowsze narzędzia jakimi są prezentacje whiteboardowe, zabawne grafiki, filmiki i nagrania. Zawsze zaskoczymy Cię zabawną anegdotą albo dowcipem, po którym spadniesz ze śmiechu z krzesła! Jedyne czego brakuje w naszej części teoretycznej to NUDA!

Dbamy o to, abyś nie tylko mógł poświadczyć swoją wiedzę w słowach i czynach. Zależy nam na tym, abyś mógł się nią pochwalić! Niech cały świat dowie się, że mając do czynienia z Tobą może liczyć na jakość, fachowość i profesjonalizm. Dlatego zawsze, po każdym naszym szkoleniu otrzymasz ekspercki certyfikat poświadczający zdobycie przez Ciebie umiejętności i wiedzy.

Na stworzenie dla Ciebie spersonalizowanego szkolenia potrzebujemy troszkę czasu. Dlatego pamiętaj aby dać nam znać minimum miesiąc wcześniej!

* Koszt szkolenia jest ustalany indywidualnie w zależności od potrzeb klienta.
Wpadnij na naszego facebooka! Znajdziesz tam wiele ciekawych informacji!