WIEDZA ROZWÓJ DOŚWIADCZANIE WIEDZA ROZWÓJ DOŚWIADCZANIE

Inżynieria Umysłu - najwyższa jakość wiedzy i umiejętności dla Ciebie!

Szkolenia z Inżynierią Umysłu to połączenie edukacji (education) i rozrywki (entertainment). Tworząc dla Ciebie unikatową treść szkolenia, przede wszystkim dbamy o wysoką jakość edu – tainment. Po to abyś wyszedł ze szkolenia wzbogacony o maksimum wiedzy i umiejętności i jednocześnie, abyś spędził ten czas na dobrej zabawie!

Po pierwsze – eliminujemy nudę! Dlatego, że Twój umysł wyrzuca wszystko to, co nie jest dla niego interesujące.

Po drugie – wiedza, którą otrzymasz zawsze będzie niosła za sobą ćwiczenia i demonstracje. Abyś mógł jej doświadczyć “na własnej skórze”.

Po trzecie – usłyszysz masę fascynujących historii. Dlatego, że nasz mózg KOCHA opowieści! Poznasz tylko te, którymi sam będziesz chciał się w przyszłości podzielić z bliskimi!

Wszystko po to, abyś wiedzę, doświadczenia i umiejętności ze szkolenia zapamiętał w 100%! Dzięki wykorzystaniu naszych niesztampowych metod przekazywania treści, “wchłoniesz” informacje bez mrugnięcia okiem! Co więcej, zostaną automatycznie zakodowane do pamięci długotrwałej!

Zatem inwestycja, którą podejmiesz wybierając nasze szkolenie – zostanie z Tobą na ZAWSZE!

% EDUCATION
0
% ENTERTAINMENT
0
% EXPERIENCE
0

SZKOLENIA SKROJONE NA MIARĘ!

Jesteśmy w stanie opracować i zrealizować szkolenie o wybranej przez Ciebie tematyce. Specjalizujemy się w dziedzinach około rozwojowych, zarządzania zespołem, leadershipu, komunikacji, perswazji, negocjacji, zarządzania stresem itp. Nie ma tematu, który byłby dla nas “ciężki” lub trudny. Podejmiemy się każdego wyzwania. Jeżeli tylko nam zaufasz, możesz mieć pewność i gwarancję doskonale przygotowanego programu i materiału, który zapewni Ci szeroki zasób wiedzy z wybranej przez Ciebie dziedziny!

e - SZKOLENIA

Ponadto przygotowujemy również szkolenia wirtualne! Dzięki doskonale opracowanej treści możesz bez wychodzenia z domu zaserwować zarówno sobie jak i swoim pracownikom praktyczną i teoretyczną wiedzę w pigułce!

Jak tworzymy nasze szkolenia?

Nasze szkolenia to po pierwsze praktyka. To czego się dowiesz, od razu przetestujesz za pomocą swoich wszystkich zmysłów. Dzięki temu będziesz miał pewność, że wszystko rozumiesz w stu procentach i potrafisz zastosować zgodnie z założeniami i procedurami. Dopilnuje tego nie jeden, a DWÓCH trenerów, którzy będą szkolić i działać wspólnie dla większego komfortu grupy!

Stawiamy na wysoką jakość przekazywanej treści. To dzięki ciekawie przedstawionej teorii, będziesz w stanie zrozumieć kontekst i sens danego obszaru wiedzy. Zrobimy co w naszej mocy, aby treść była przekazana w możliwie najbardziej przyjazny i zrozumiały sposób. Możesz spodziewać się masy przykładów i historii z życia wziętych! Co więcej, podczas szkolenia odbędziesz szaloną podróż po emocjonalnym rollercoasterze! Wszystko po to, abyś uczestnicząc w tym magicznym i fascynującym “spektaklu”, poczuł, doświadczył – i przez to zapamiętał możliwie jak najwięcej!

Dla wzbudzenia maksimum Twojej ciekawości, wykorzystujemy najnowsze narzędzia prezentacji treści! Są to między innymi prezentacje whiteboardowe, grafiki, memy, filmy, dźwięki i nagrania. Zawsze zaskoczymy Cię zabawną anegdotą, albo dowcipem, po którym spadniesz ze śmiechu z krzesła! W innej chwili, słuchając wzruszającej metafory, otrzesz dyskretnie łzę wzruszenia. Na naszych szkoleniach, możesz spodziewać się jednego, jedynego braku. A mianowicie, braku NUDY!

Dbamy o to, abyś mógł pochwalić się swoją nowo zdobytą wiedzą za pomocą słów i czynów. Dodatkowo… niech cały świat dowie się, że mając do czynienia z Tobą może liczyć na jakość, fachowość i profesjonalizm. Dlatego zawsze, po każdym naszym szkoleniu otrzymasz ekspercki certyfikat poświadczający zdobycie przez Ciebie umiejętności i wiedzy!

Jednymi z wykorzystywanych przez nas narzędzi są prezentacje whiteboardowe!

Prezentacja do szkolenia: Jak zbudować i wzmocnić poczucie własnej wartości?

Nowa, lepsza jakość szkoleń - specjalnie dla Ciebie!

Przykładowe realizowane przez nas szkolenia

  • Szkolenie z budowania i wzmacniania poczucia własnej wartości.
  • Szkolenie z coachingu pracowników.
  • Szkolenie z zarządzania zespołem.
  • Szkolenie z radzenia sobie ze stresem.
  • Szkolenie z komunikacji.
  • Szkolenie ze sztuki perswazji.
  • Szkolenie ze zręczności językowej.
  • Szkolenie z wydajności w pracy.
  • Szkolenie z relacji.

…oraz wiele wiele innych…

Jaki jest koszt szkolenia?

Zarówno materiały szkoleniowe, zakres wiedzy i ćwiczenia są dobierane indywidualnie do Twoich potrzeb. To przekłada się na ostateczny koszt. Pamiętaj, że na stworzenie dla Ciebie spersonalizowanego szkolenia potrzebujemy troszkę czasu. Dlatego pamiętaj aby dać nam znać wcześniej!

* Koszt szkolenia jest ustalany indywidualnie w zależności od potrzeb klienta.

Masz pytania?!
Zadzwoń! 662064242

Z ogromną ochotą rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości!

Wpadnij na naszego facebooka! Znajdziesz tam wiele ciekawych informacji!