Skuteczność hipnoterapii | Jak działa hipnoterapia | Bezpieczna hipnoza

Skuteczność hipnoterapii jest często niedoceniana. Tymczasem, dane z badania realizowanego przez Alfreda A. Barriosa pokazują coś zupełnie innego!

% Twojej szansy na wyleczenie wszelkich problemów już teraz
0

“Hipnoza na pewno działa cuda” twierdzą nasi klienci. Po pierwsze pozwala zupełnie pozbyć się problemów zaledwie po kilku sesjach. Dalej, po drugie, dzięki tej formie terapii klienci uzyskują nową, lepszą jakość życia. Po trzecie, otwierają się na nowe i zaczynają żyć. Co najważniejsze – żyć pełnią życia!

Przede wszystkim, dane statystyczne wykazują skuteczność hipnoterapii w porównaniu do psychoanalizy i terapii behawioralnej.

  • Hypnotherapy: – 93% skuteczności po 6 sesjach.
  • Behavior Therapy: – 72% skuteczności po 22 sesjach.
  • Psychoanalysis: – 38% skuteczności po 600 sesjach*.

Co najważniejsze, ponad 75% osób, poddających się naszej terapii zauważyło pozytywną zmianę już po drugiej sesji. Ponadto, u osób decydujących się na cykl czterech spotkań całkowite wyeliminowanie problemu zanotowaliśmy u ponad 90% klientów. W skrócie – 4 spotkania to 90% skuteczności!!!

Podsumowując, ważnym aspektem skuteczności terapii w której wykorzystywana jest hipnoza i NLP jest bezpośrednia praca z podświadomością.

* Hypnosis Comparison Study: Psychotherapy: Theory, Research and Practice (Spring, 1970), Alfred A. Barrios, Ph.D. 

Tymczasem, pełna procedura w której wykorzystywana jest hipnoza i hipnoterapia zapewnia niemalże 100% skuteczność leczenia! Bez względu na to czy potrzebujesz pomocy związanej z nałogami, z motywacją, problemami bądź rozwojem osobistym skuteczność hipnoterapii w każdym z aspektów będzie najwyższa. Co najważniejsze, Twoja terapia będzie zawsze wzbogacona o najdoskonalej działające narzędzia z dziedzin coachingu, nlp oraz terapii poznawczo behawioralnej.