WIEDZA ROZWÓJ DOŚWIADCZANIE WIEDZA ROZWÓJ DOŚWIADCZANIE

NLP czyli Neurolingwistyczne programowanie to Twoja mapa sukcesu!

„Musisz zrozumieć, że NLP to nie jest „rzecz”, której używa się w celu osiągnięcia jakichś celów. Jest to zbiór technik, które uczą Cię, jak korzystać z Twojego własnego mózgu. Kropka.” – Richard Bandler

Skrót NLP oznacza Neurolingwistyczne Programowanie. NLP to uporządkowany zbiór technik komunikacji oraz metod pracy z wyobrażeniami. Istotą NLP jest tworzenie oraz modyfikowanie wzorców postrzegania i myślenia u ludzi.

Twój świat już jest zaprogramowany.

Pozwól, że Ci opowiem…

Każdego dnia odbieramy rzeczywistość za pomocą 5 zmysłów. Chociaż żyjemy na tym samym świecie, dla każdego z nas jest on inny. Oznacza to, że Twoja rzeczywistość, która w ujęciu ogólnym ma charakter obiektywny, przepuszczana przez Twoje indywidualne filtry postrzegania ma charakter subiektywny.

NLP pozwala zbadać strukturę, formę i kształt danej rzeczywistości. Tym samym, umożliwia określenie kształtu i formy subiektywnej rzeczywistości danej jednostki X. Dzięki temu, można „zmapować” wszystkie działania i kroki osoby, która zdołała osiągnąć sukces, zrealizować założone cele, pragnienia i marzenia.

NLP można również wykorzystywać do poprawy konkretnych płaszczyzn życia poprzez zmianę nie ekologicznych nawyków i przyzwyczajeń i zastępowania ich pozytywnymi/budującymi. Tym samym, stosując techniki NLP można w prosty sposób osiągać zadowolenie w życiu prywatnym i zawodowym bez konieczności przewracania życia „do góry nogami”.

Neurolingwistyczne Programowanie (NLP) jest dziedziną zajmującą się modyfikacją wzorców zachowań, myślenia. Praca z wykorzystaniem NLP opiera się głównie na subiektywnym doświadczaniu rzeczywistości przez klienta, a to sprawia, że jest ona zaliczana do jednej z dziedzin gwarantującej najszybszą zmianę wewnętrzną. Programowanie neurolingwistyczne skupia się na związku pomiędzy funkcjonowaniem ludzkiej sieci neuronalnej (stąd w nazwie słowo „neuro”), aspektach językowych (lingwistycznych) i zmianą wzorców zachowań (programowanie).

  • Dokonasz całkowicie bezpiecznej zmiany na poziomie świadomym
  • Zbudujesz ogromną pewność siebie
  • Zyskasz silnie ugruntowane poczucie własnej wartości
  • Odkryjesz swoje przekonania i zamienisz ograniczające (negatywne) na uwalniające (pozytywne)
  • Pozbędziesz się konfliktów wewnętrznych i zyskasz życie w pełnej harmonii
  • Zmienisz destrukcyjne dla Ciebie nawyki i wygenerujesz nowe, które będą działać na Ciebie budująco
  • Zakotwiczysz stan emocjonalny tj. pewność siebie, motywacja, kreatywność, które wesprą Cię w łatwiejszym osiągnięciu wyznaczonych przez Ciebie celów
  • Odkryjesz i wykorzystasz swoje mocne strony do osiągnięcia pozytywnej zmiany
  • Zwalczysz traumy, lęki i fobie
  • Uwolnisz się od nałogów

Neurolingwistyczne programowanie stworzył John Grinder i Richard Bandler w latach 70. Badali oni najlepszych psychoterapeutów tamtych czasów – (hipnozy) Miltona Ericsona, (terapii Gestalt) Fritza Perlsa, (terapii rodzin) VirginięSatir, (perspektywy systemowej w terapii) Gregorego Batesona i (m. in. terapii prowokatywnej) Franka Farrelyego, którzy odnosili największe sukcesy w swojej pracy. Tworzyli oni modele, czyli strategie, których powielanie przynosiło takie same rezultaty jakie odnosili najwybitniejsi terapeuci tamtych czasów.

NLP jest obecnie wykorzystywane w psychoterapii, coachingu, marketingu, polityce itd.

Ton Twojego głosu, jego tempo, ruchy, które wykonujesz, to wszystko ma wpływ na Twoje zachowanie i nastawienie. Nie bój się robić rzeczy dziwacznych. Nawet jeśli jesteś przekonany, że coś nie sprawdziłoby się w Twojej sytuacji, pozwól sobie o tym pomyśleć.

Dowiedz się więcej o naszych PAKIETACH i wybierz

najbardziej odpowiedni dla siebie!

Pakiet BRONZE

BASIC
Do wykorzystania 6H terapii.

Pakiet SILVER

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY
Do wykorzystania 12H terapii.

Pakiet GOLD

PREMIUM
Do wykorzystania 15H terapii.

Masz pytania?!
Zadzwoń! 662064242

Z ogromną ochotą rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości!

Pamiętaj – Twoje szczęście jest w zasięgu ręki! Musisz tylko po nie sięgnąć!

Wpadnij na naszego facebooka! Znajdziesz tam wiele ciekawych informacji!